De centrale antenne-installatie in Venray, Oostrum en Leunen is ondergebracht in een Stichting: de Stichting C.A.I. Venray. Het bestuur van die Stichting vergadert plus minus zes maal per jaar Binnen het bestuur zullen spoedig drie zetels vrij komen, die nu nog door gemeenteraadsleden worden ingenomen. De Stichting C.A.I. Venray is daarom op zoek naar: 3 BESTUURSLEDEN die samen met de 4 aanblijvende leden het nieuwe bestuur zullen gaan vormen. Kandidaten dienen: 1. Een duidelijke interesse te hebben in het verschijnsel Kabel TV. 2. Over enige bestuurlijke ervaring te beschikken. 3. Inwoner van Venray te zijn. Belangstellenden kunnen tot woensdag 10 februari 1988 schrifte lijk kontakt opnemen met de voorzitter van de Stichting C.A.I. Venray, mr. F. van Hooft, p/a postbus 123, 5800 AC Venray. Voor mondelinge inlichtingen gelieve U overdag te bellen met nr. 04780 - 86116 en in de avonduren met nr. 04780 - 85881. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Hebben Uw spieren verzorging nodig door middel van massage? Wilt U op een verantwoorde manier een gezonde voeding gebrui ken als aanvulling op Uw voeding met MAALTIJD+? Wilt U op een verantwoorde manier afvallen met aangepaste en gezonde voeding met MAALTIJD+? Wilt U aminozuren gebruiken om Uw trainingseffect te vergroten bij elke tak van sport met SPORTAMIN? Heeft U andere sportadviezen nodig, gericht op preventie? Heeft U voetverzorging nodig door middel van pedicuren of massage? Neem dan eens contact op met: Frank Rijshouwer, Gildestraat 16, 5807 BH Oostrum, tel. 86268 (04780). Ook overdag is behandeling mogelijk maar wel op afspraak. 23

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 23