H. Lenssen speelde zwak. Hij benodigde 31 beurten om zijn 103 caramboles te maken. Niettemin de volle winst want zijn tegen stander had ook zijn dag niet. H. van Dijk startte slecht maar kwam geleidelijk terug. De opgelopen achterstand kon hij echter niet meer goedmaken. Eindstand 3-2 in het voordeel van S.N.A. Kostbare punten want volgens de laatste stand in het V.B.B.- bulletin staat het A-team op een gedeelde derde plaats met 77 punten uit 18 wedstrijden. Leider O.B.K. 1 staat vijf punten los S.N.A. 2 speelde uit tegen H.G.L. 3 uit Venray. Thuis werd met 7-2 gewonnen en nu overtuigend met 9-0. E. v.d. Venne benodigde 19 beurten voor zijn 70 caramboles met als hoogste serie 12. W. Kleuskens speelde de sterren van de hemel door het in 12 beurten uit te maken. 13 Als hoogste serie en een prachtig gemiddelde van 4.166. J. Cornelissen wist de matig maar gelijk opgaande partij in 30 beurten in zijn voordeel te beslissen. H. Daniels ging sterk van start maar zijn tegenstander bleef goed langszij. In de zenuwslopende eindfase kwam hij onverwacht toch nog als winnaar uit de bus. E. v.d. Venne staat met zijn per soonlijk hoogste serie van 30 caramboles vermeld in het bulletin in het klassement van de B-klasse. Het B-team heeft na 19 wedstrijden 101 punten vergaart en be kleedt daarmee de vierde plek, dit verschilt vier punten met nr. 2 en 23 punten met nr. 1, die hiermee een riante positie be kleedt om als kampioen uit de strijd te komen. S.N.A. 3 speelde uit tegen L "67 uit Leunen. G. Vermeulen zag zijn trainingsuren niet beloond en verloor kansloos. H. v.d. Heuvel verloor op een carambole ondanks een mooie serie van 15. Hij gaf de partij uit handen omdat hij voor de laatste twee caramboles zes beurten nodig had. Th. v.d. Venne en P. Verhagen speelden ongeveer hun gemiddelde en wonnen hun partij, 5-4 in het voordeel van S.N.A. dankzij het extra punt Het C-team is met de zevende plek een goede middenmoter. Met de derde plek scheelt het maar 12 punten maar met de kopploeg maar liefst 28. Voor alle drie de teams is er theoretisch nog kans op ere-metaal mits er geen onnodig puntenverlies geleden wordt. De laatste wedstrijden van het seizoen 1987-1988 zullen het uitwij zen Met vriendelijke sportgroeten H.A.M. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 22

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 22