Helga en Elles waren uit. Al kort nadat we aan het korfballen waren, probeerde Anneke te doelen maar hij zat niet. De bal bleef best lang bij de aanval van ons. Dus we probeerden vaak te doelen Na de wissel kwam Helga in plaats van Anneke in het veld en Elles kwam voor Maaike in het veld. Later had Merselo ook nog geprobeerd om te doelen. De laatste minuut was het erg spannend want ze probeerden maar steeds te doelen maar ondanks dat bleef het toch nog 0-0. Groetjes van Tielke Jeuken Aspiranten 2. Aan alle leden en ouders van onze jeugdleden. Zoals U misschien wel weet, wordt er door de korfbalvereniging elk jaar een winteraktiviteit georganiseerd. We houden dit jaar een wandel-oriëntatietocht voor U. Alle leden en eventuele ouders van onze jeugdleden worden uitge nodigd om aan deze tocht deel te nemen. U wordt verzocht onderstaande strook ingevuld aan een van onze leidsters of bij D. v.d. Valk, Sparredreef 2, Oostrum af te geven en wel voor 14 februari a.s. De tocht is op 4 maart a.s. en begint om 18.00 uur bij de kanti ne op het sportpark. DOE MEE!!! KOM OOK!!! Houdt deze avond vrij. Tot dan. Bestuur Korfbalvereniging. Naam: neemt deel aan de wandel-oriëntatietocht met ouder/zonder ouder. Doorhalen wat niet van toepassing is. o-O-O-O-O-o-o- o-O— O—O— O-O- O— O-O-O- O-O—O-O— o-o- O— O-O- O- O- O-O- O-O BILJARTVRIENDEN S.N.A. S.N.A. 1 kreeg D.O.S. 2 uit Venray op bezoek. Een duel zonder opzienbarende hoogtepunten. Kopman J. dé Beer speelde een mooie regelmatige partij en vergaarde in 19 beurten zijn 114 carambo les bijeen. Met een mooi gemiddelde van 6 won hij met een groot verschil van zijn tegenstander. 21

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 21