KARNAVALsvERENiGiNG „De Karklingels" oostrum OOSTRUM. JEUGDCARNAVAL ATTENTIE JEUGDCARNAVAL Karklingels en Karklingelinnekes Hallo jongelui, zoals we vorig jaar hebben beloofd zullen we voortaan op tijd bekend maken wat het thema voor het jeugdbal op karnavalsmaandag zal zijn. Jullie weten qj het toch nog wel, elk jaar kiezen we voor het jeugdbal op maandagavond een speciaal thema waarvoor wij ons dan allemaal zullen verkleden bijv.: punkers, cowboys's, rock en roll enz. Vorig jaar op het zwerversbal waren er veel jonge lui die het leuk leek om een spokenbal te organiseren. Nu lui, dat is prima!! Wij organiseren het bal en jullie de spoken. Vraag gewoon het grootste, vervelendste spook in je omgeving om raad en dan kom je onzichtbaar, als skelet, als dwalende geest of alsgezellig spoken op het spokenbal. Laat maar wat door je hoofd spoken! We waarschuwen wel alvast alle zogenaamde gewone mensen want gewoon dat is niet gek genoeg voor het jeugdbal op karnavals maandag. Voor gewone stervelingen is het daar niet pluis??? Alaaf HERMAN EN ELLIE JEUCKEN BOERENBRUIDSPAAR 1988. Na een aarzelend begin met weinig toeschouwers en veel goede muziek kwam het Aldewieverbal pas op gang bij de binnenkomst van de Raad van Elf en de bezoekende karnavalsvereniging "De Ruuk" uit Blitterswijck. Zij zorgden meteen al voor een "volle" zaal. Omstreeks half elf moesten de Aldewiever op de dansvloer wijken voor een veekoopman, die een toom biggen naar het podium leidde. Het bleek Hay Frederiks, de ceremoniemeester van de komende boerenbruiloft, te zijn die de getuigen, gevaders en gemoeders en het bruidspaar aan zijn voeten had liggen. Prins Sjef 1 zorgde onder de bloedstollende klanten van de Eikenhofkapel voor de onthulling Ellie en Herman Jeucken, uit de "mistverspreider" omhoog getoverd om als bruidspaar in de onecht te worden verbon den, werden bijzonder hartelijk ontvangen evenals de getuigen, gevaders en gemoeders. De organiserende buurtvereniging de Aldebeek kan trots zijn met zo'n enthousiast stel. De verloving was al spoedig een feit en het gelukkige paar mocht al vele felicitaties in ontvangst nemen onder de klanken van hun eigen AldebeekliedDe sfeer tijdens dit bijzonder gezellige en uit eindelijk zeer druk bezochte bal, was al een voorproefje van het grote gebeuren op karnavalsdinsdagwant dan zal blijken dat de koopman zich in Den Bosch beslist niet miskocht heeft. 13

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13