Alhoewel wij het zeer op prijs stellen wanneer oud-leerlingen hiervoor belangstelling tonen, moeten wij hen verzoeken deze viering niet te bezoeken i.v.m. de beperkte ruimte. Tenslotte verzoeken wij de ouders om de kinderen geen confetti en/of pistolen mee naar school te geven. Slingers mogen natuurlijk wel! Vanuit de Mariabasisschool groep 1-2. Aan de ouders, Afgelopen woensdag zijn wij gestart met het projekt "carnaval' De onderwerpen waaraan we deze keer aandacht schenken zijn: -Hossen, karklingels, optocht, Raad van Elf, Prins, verkleden boerenbruiloft e.d. -Feest vieren: samen - alleen gezellig-vervelend We leren het volgende versje: Wej kleuters ut Ostrum vieren goed carnaval en as ut efkes kan,, zien wej op ut kienderbal We dansen, hossen en wej springe en doen deez daag allien mar gekke dingen Mit den optocht en de boerebrulluft zien we present en dat kost os gaar genne cent Nor afloep drinke as pap en mam d'r nog enne en wej zulle an de frietjes wel wenne. Het liedje dat we leren gaat als volgt: clowntje heeft een rode neus, rode neus, rode neus clowntje heeft een rode neus ha, ha, ha. ha, ha. Refrein: en als hij dan gaat dansen hopsa faldera dan doen we hem allemaal na ja, ja dan doen we hem allemaal na. Variaties. Cowboy heeft een grote hoed Indiaantje heeft een mooie tooi enz. Op vrijdagmiddag 12 februari vieren we carnaval op school en mogen de kinderen, verkleed, maar ongeschminkt naar school komen Wat we dan gaan doen, blijft nog even een verrassing! I.v.m. het eventueel verliezen van bepaalde spullen vragen wi om pistolen, zwaarden e.d. thuis te laten. Met vriendelijke groeten, Leerkrachten groep 1-2. 11

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 11