Maria Lichtmis: Dinsdag vieren we het feest van Maria Lichtmis. Onder deze H. Mis op dinsdag heeft er ook een kaarsenwijding plaats. Allen die deze Eucharistieviering bijwonen kunnen na de H. Mis een gewijde kaars mee naar huis nemen. We hopen op die dag veel Maria-vereerders te mogen begroeten. Uw Pastoor o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o AGENDA 28 jan. 29 jan. 30 jan. 31 2 2 4 jan febr febr febr 6 febr. 7 febr. 9 febr 9 febr 14, 15 en 16 febr. 23 febr. 26 febr. 1 maart 1 maart 2 maart 4 maart 8 maart 9 maart 14 maart 16 maart 16 maart 22 maart 22 maart 25 maart 7 april 9 april 12 april 12 april Jaarvergadering T.W.C. Karnaval ouderen, Karnavalsvereniging de Karklin- geis. Aldewieverbalgemeenschapshuis, Karnavalsvereni- ging. Optreden Zangkompeneej Oeretoe in de Bonte Koe. Bestuursvergadering korfbalclub 20.00 u. kantine. O.V.B. Een goede gastvrouw door Mevr. Krouwel. L.V.B. Lezing door de Hr.Kauffeld over rugklach ten Harmonie, oud papier ophalen. Receptie Prins Sjef 1. De Karklingel, Karnavals vereniging. Werkcomité Oostrum. Bestuursvergadering S.V.O. Karnaval, gemeenschapshuis. O.V.B. Huub Fashion met haarideeën. Uitreiking clubspeld S.V.O. Werkcomité Oostrum/voorzittersvergadering Bestuursvergadering korfbalclub 20.00 u.kantine. Opfrissen verkeerskennisDe Bruijn, Venray,L.V.B KorfbalverOrientatie-wandelfietstocht Bestuursvergadering S.V.O. Opfrissen verkeerskennis, De Brijn Venray, L.V.B. Lezing Keuringsdienst v. Waren L.V.B. Bedevaart Smakt, L.V.B. Smakt kienen O.V.B. Culturele Kringavond, Venray, L.V.B. O.V.B. Kreatief met kip en ei. O.V.B. 's morgens Info 3. vriezen en koelen. Kindermiddag, O.V.B. Bestuursvergadering korfbalclub 20.00 u.kantine. Werkcomité Oostrum. Bestuursvergadering S.V.O.

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 4