<=J5rood CÏBanket 5^ ermcm 3.125 gemiddeld over. J. Cornelissen verloor in 17 beurten maar z'n serie van 10 en 'n gemiddelde van 2.352 mochten er zijn. Een zeer verdienstelijke overwinning van 7-2. S.N.A. 3 speelde thuis tegen B.I.O.S. 2 uit Overloon. Ik heb van hen geen verslagje ontvangen en kan dus geen verslag doen. Tot zover het biljarten. Vorige week dinsdag hadden we de jaarlijkse uitwisseling tegen de Invaliden TafeltennisbondDeze keer waren we te gast in hun prachtige nieuwe akkomodatie in 't BrükskeEen lange sporthal vol tafels, zo'n 16 stuks, waar jong en oud 'n balletje slaat. Om acht uur zouden we beginnen maar we moesten nog even wachten op de afloop van de jeugdtraining van de Red Stars. Zoals ver wacht verloren we met overmacht. Ik weet nog dat ik enkele jaren geleden zeker 3 van de 5 partij tjes met gemak won. Nu een partij met moeite tegen 'n nieuwko mer. Zo verging het ook de andere S.NA.-ledenzelfs de enige tafeltennisser onder ons. De jaren van training hebben hun vruchten afgeworpen. Belangrij ker is denk ik, dat 't ten goede komt aan hun handicap en hun funktioneren in de maatschappij. Fijn te weten dat er veel vrijwilligers zijn die hierin een aandeel hebben. Ik heb ze vaker bezig gezien. Fanatiek en met liefde voor hun sport trotseren ze vele hindernissen. Het dwingt respekt af. Door C. Bots is er een wisselbeker ter beschikking gesteld en bij drie overwinningen gaat hij definitief in de prijzenkast. S.N.A. staat nu met 2-1 achter. Misschien dat we volgend jaar thuis de stand gelijk kunnen trekken. Er wordt dan getoept, gesjoeld, gedartgebarakt en gegolft. Maar 't jaar daarop moet er weer getafeltennist worden, dus dat ziet er niet rooskleurig uit voor onze prijzenkast. Het is ook niet echt van belang. Wel het sportief treffen en 't gezellig samenzijn. En dat is het. De mooiste en dankbaarste nevenaktivi- teit van S.N.A. sinds jaren waar eenieder naar uitkijkt. Ik hoop tot in lengte van jaren. Met vriendelijke sportgroeten H.A.M. 6 verschillende broodjes van f. 2,80 voor f. 2,40 abrikozenvlaai de luxe van f. 18,50 voor f. 16.00 Herman Verheijen, Mgr. Hanssenstraat 25, tel. 87376. O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O 16

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 16