(926-918). De Strikers waren dus al 2 punten kwijt. In de 3de beslissende game deden ze er daarom alles aan om de schade te beperken. Het lukte slechts ten dele. De laatste game werd gewonnen met zeer klein verschil (979-970) maar Oud Meerlo had een hogere totaalscore (2839-2818). Een 3 - 1 overwinning voor het Merlose team. Golden Wonder was niet bij machte om de stunt van Oud Meerlo met de Pinhunters uit te halen. De Pinhunters hadden het alleen in de 1ste game even moeilijk en konden daarna vrij eenvoudig de overige 3 punten incasseren. De Pinhunters komen hierdoor weer los van de Strikers en wel 3 punten. De hoogste game was van Marius Reijnen met 206, de hoogste serie van Jos Haarhuis met 318. In de 1ste klasse traden de nrs. 1 en 2Magic Line en de re turns, tegen elkaar in het strijdperk. Magic Line kende een vliegende start. J. Branje (208) en Twan Claessens (226) trokken hun team naar een scratch score van 948. Dit was de Returns te machtig en het leek alsof het geloof in eigen kunnen ook weg vloeide. De score van de Returns in de 2de en 3de game was zeer matig en Magic Line kon 4 wedstrijdpunten opstrijken. Het verschil in totaalscore was uiteindelijk 290 pins De Sigma's gingen wederom onderuit, nu met 3-1 tegen Fall Down en het lijkt erop dat ze in een ernstige crisis zitten. Komende week kan echter alles rechtgezet worden in de direkte konfron— tatie met Magic Line. De hoogste game en de hoogste serie van deze avond kwam uit de wedstrijd S.V.C.B tegen de Red Arrows. Frank van Lier zette zijn team op het spoor van de overwinning met een serie van 391 met een laatste game van 245 Biljart vrienden S.N.A. Het A-team speelde uit tegen 't Anker uit Venray. Het ging niet zo goed deze keer. J de Beer speelde kalm z'n eigen spel, wat beloond werd met een overwinning. H. Reijnders en H. van Dijk speelden slecht en verloren. Veel meer gegevens stonden er niet op het randje van het bierviltje, wat ik toegestopt kreeg. De teleurstelling moet wel erg groot geweest zijn. Ons tweede team had O.P.M. I uit Merselo te gast. Er werd sterk gespeeld. E. v.d. Venne had 't in 18 beurten uit met als hoogste serie 18, en een gemiddelde van 3.888. H. Daniels begon met een openingsserie van 15, en 't leek niet stuk te kunnen. De tegenstander stak er 'n stokje voor door moeilijke ballen af te zetten. Het gemiddelde ging drastisch omlaag, maar de winstpunten werden veilig gesteld. W. Kleuskens begon met 'n prachtige serie van 17 en bleef conti nue spelen. In 16 beurten beëindigde hij de partij en hield O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O 15

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 15