delde van 0.75 caramboles deukt enorm 't totaal gemiddelde. Th. v.d. Venne had een stroeve start en slot. Een mooie serie van 14 caramboles besliste de partij in zijn voordeel. I. Creemers ging tot de 20e beurt gelijk op met z'n tegenstander maar kon de eindsprint niet bijbenen. P. Verhagen ging goed van start maar kon 't niveau niet handhaven. In de 17e beurt had z'n tegenstan der het uit. Eindstand 7-2 in het voordeel van 0.S.0.-4. Van teamleider Theo vernam ik dat ze nog goed meedraaien aan de top en dat er onderling maar weinig puntenverschil is. Dat beloofd een spannend slot. Het B-team speelde op een redelijk niveau maar kon niet echt overtuigen. E. v.d. Venne lag in een gewonnen positie, dachten we, maar zijn tegenstander had nog een beslis sende eindsprint in petto. Een komplement voor deze sportieve karakterspeler. H. Daniels had nog 'n sportief appeltje te schillen maar slaagde slechts ten delen in z'n opzet. In de nabeurt wist hij alsnog 'n gelijkspel af te dwingen. W. Kleus- kens zette zo'n goede ballen weg dat hij daarmee de winst uit handen gaf. J. Cornelissen speelt konstant en toont vechtlust. In het verleden had Sjaak nog weieens moeite om z'n temperament te teugelen maar dit gaat hem nu goed af. Het resultaat is dan ook navenant. 0.S.0.-3 won met 6-3. Het A-team speelde thuis tegen B.C.Y. uit Ysselsteyn en verloor met 4-3 H. v.Dijk verliet 't ziekenhuis eerder dan verwacht en was weer van de partij. Hij tekende voor de enige matchpunten en 't extra punt. H. Lenssen verloor met maar een carambole. Jam mer. I. de Beer begon ijzersterk, maar viel op 't laatst te hard terug. Hij gaf een gewonnen partij uit handen. Zijn tegenstander won verdienstelijk door zich niet gewonnen te geven. Dat mag van zo'n klassespeler ook wel verwacht worden, want in 't libre moet hij zo'n 400 caramboles maken. Om er geen nachtwerk van te maken spelen ze in de eerste klasse dan ook maar met drie tegen drie. Om nog meer tijdwinst te boeken en de tegenstanders een sportie ve kans te geven spelen zulke makkies geen Libre, maar kader of anker-kader. U hebt dat zeker weieens gezien, dan staan er allemaal lijnen die 't groene laken in vakken verdeeld, 't Te maken caramboles wordt navenant aangepast. G. v. Asten speelt derhalve 240 Anker-Kader. In dat betreffende vak mogen maximaal drie caramboles gemaakt worden en moet bij de derde carambole een van de aanspeelballen 't vak verlaten. Heel simpel als je 't weet. Ik heb het even voor U nagevraagd. Chris heeft ons vroegtijdig verlaten en heeft weer 't ruime sop gekozen. In juni probeert hij weer terug te zijn voor de jaar vergadering en de feestavond. De uitwisseling met de invaliden tafeltennisbond uit Venray die mede en dankzij Chris tot een

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 9