regeer-periode voor het jaar '87 er op zitten en we mogen zeggen dat ze het voortreffelijk hebben gedaan. Een geweldig afscheid hebben zij dan ook zeker verdiend, alvast bedankt allemaal om plus minus 20.15 uur zal dan de ceremonie van de huldiging van nieuwe Jeugdprins beginnen en zal de Jeugdprins 1988 zich aan ons voorstellen. Met de nieuwe prins en z'n gevolg maken we er dan nog een knalavond van, zodat we om plus minus 22.30 uur allemaal uitgeput ons eerste bal kunnen sluiten. Omdat er voor dit jeugdbal nog geen kaartjes worden verkocht geldt er voor iedereen een entreeprijs van f12.50. Wij verwachten dus alle jeugd vanaf groep 7 van de basisschool a.s. zaterdag 23 januari om 18.30 uur op ons Jeugdprinsenbal in zaal de Karklingel. Alaaf Jeugdcarnaval!!! Attentie!!! Jeugdcarnaval!!! Attentie!!! OPTOCHT OPTOCHT CP TOCHT OPTOCHT. Prins Sjef roept iedereen op om er dit jaar vol tegenaan te gaan en zeker aan de karnavalsoptocht deel te nemen. Heeft U nog steeds geen ideeën, bel dan even naar Jan Kreutz, Westerthienweg 17, tel. 88355 of naar Leo Wilms, van Broekhuizenstraat 23, tel. 86895. Zij helpen U beslist op weg om nog op tijd aan de optocht op zondag 14 februari deel te nemen. o- o- o- oo- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Biljartvrienden b.c. S.N.A. Het biljartseizoen in kompet itieverband zit er al weer bijna op. De opgave voor de persoonlijke kampioenschappen zijn op de post en binnenkort zal wedstrijdleider H. Lenssen het schema voor Het Onderlinge clubkampioenschap in elkaar zetten. Een hele klus maar Harrie heeft hier een knobbel voor. Het zal gegarandeerd ook dit jaar weer prima verzorgd zijn zoals al die jaren die achter ons liggen. Er werd ook gebiljart maar alle drie de teams moesten hun meer dere erkennen. Het B en C-team moesten uit tegen, O.G.O. uit Overloon. Twee biljarts naast elkaar geeft een extra demensie aan de biljartsportNiet iedere speler is hier echter gelukkig mee, het zou hem/haar belemmeren, in 't spel of met tellen. Maar hoe het ook zijhiermee moeten we niet het dubbel verlies verklaren. Er werd gewoon beneden peil gespeeld. H.v.d. Heuvel speelde waarschijnlijk z'n slechtste partij uit z'n blijarttijd- perk. alles liep voorlangs, achterom etc. Jammer want 't gemid- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O— O- O" O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O 8

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 8