(carnavalsvereniging „De Karklingels" OOSTRUM Sjef Arts, Prins Karnaval 1988. Afgelopen zaterdagavond werd afscheid genomen van Prins Bert 1 als heerser van het Karklingelrijk. Enigszins onder de indruk van het gebeuren werd hij ontdaan van zijn eretekenen. Plotseling klonk vanachter uit de zaal oosterse muziek en toen Bert zijn slavinnen ontwaarde, verscheen er weer een glimlach op zijn gezicht. De dames trokken hem een lang gewaad aan en getooid met fez en zonnebril werd hij, gezeten in een praalwagen, het gemeenschaps huis uitgereden onder een daverend applaus. Vorst Jan kondigde aan dat de Raad van Elf op zoek ging naar een nieuwe prins. Omstreeks half elf was de spanning te snijden. Er werd geteld en gediskussieerdmaar degenen die tot twaalf konden tellen hadden het uiteindelijk bij het rechte eind." Het zou er een uit de Raad worden" klonk uit de mond van enkelen. Aan alle twijfels kwam een einde toen Sjef Arts van achter een gordijn van confetti en sneeuw uit een drietal levensgrote ordners te voorschijn werd getoverd. Hij zal het komende seizoen als PRINS SJEF I de scepter zwaaien over het Oostrumse Karklin gelrijk. Dat Oostrum in zijn nopjes is met Prins Sjef bleek uit de vele spontane felicitaties, die hij en zijn vrouw Gien na afloop van de prinsedans in ontvangst mocht nemen. Jeugdcarnaval!!! Attentie!!! Jeugdcarnaval!!! Attentie!! Karklingels en Karklingelinnekes. De kerstballen gingen naar de zolder, de doos met carnavals spullen kwam naar beneden. Het is nog even wennen, maar na zaterdag zal daar niemand meer moeite mee hebben, want dan gaan wij van start met ons eerste bal, het Jeugdprinsenbal. Wie wordt Jeugdprins 1988????? De grote Prins carnaval 1988 is afgelopen zaterdag al voorge steld en wij willen prins Sjef alvast feliciteren en hem veel succes en lol toewensen. Zaterdag is het dan voor ons ook zover, om 18.30 uur zal de carnavalsmuziek los barsten voor de eerste polonaise, en we gaan er weer wat van maken dit jaar. Natuurlijk is iedereen op tijd om afscheid te nemen van Prins Joris, vorst Jules Nar Bram en de dames van de raad van Elf. Zij hebben hun O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O— O 7 OOSTRUM KARKLINGELS

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 7