1 Attentie!!! Jeugdcarnaval!!! Attentie!!! Karklingels en Karklingelinnekes Op de eerste plaats willen wij iedereen een heel gelukkig en gezond 1988 en natuurlijk een jaar vol plezier, gein en gezel ligheid toewensen. Wij bieden ook direkt iedereen de gelegenheid om naast alle goede voornemens voor het nieuwe jaar, dit keer ook direkt te starten met goede daden, want jullie doen natuur lijk weer allemaal mee met onze "Jeugdprinsen Prijsvraag". Het zal inmiddels bij iedereen bekend zijn dat de opbrengst van de prijsvraag is bedoeld voor onze Jeugdcarnaval, de Jeugdbals, Jeugdprinsenwagen (waar al weer weken hard aan gewerkt wordt) Jeugdboerenbruiloft enz. Jullie mogen zoveel namen noemen als je maar wilt en voor elke naam betaal je dan 1 gulden en die is dan dus voor onze Jeugdcarnaval. In de week van 18 tot 23 januari komen Marian, Math., Anne-Christine, Lizette, Geert, Henk, Carlo, Jacqueline, Renate, Mariet en de meisjes van de Jeugdraad weer bij jullie langs om jullie gedachten op papier te zetten. Om uw gedachten een eind op weg te helpen wordt hieronder het lijstje met de namen van de jongens die.in aanmerking komen voor Jeugdprins vermeld. Het zou natuurlijk helemaal fijn zijn wan neer jullie het lijstje alvast uitknippen, invullen en klaarleg gen, zodat de mensen die langs komen snel door kunnen werken. De winnaars zullen op jet Jeugdprinsenbal 23 januari a.s. door onze nieuwe Jeugdprins bekend worden gemaakt. Tot ziens. Twan v. Enckevort Marcel Pluk Marcel Holtackers Thijs Arts Bart Camps Gardo Linders Rob v. Lieshout Maarten Camps René Pluk Bart Nellen Attentie!! Jeugdcarnaval!! Attentie!! o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Karnavalsvereniging "DE KAKKLIHGKLS" 00STRUM. zaterdag 16 januari. PRINSENBAL. Aftreden Prins Bert 1. en bekendmaking Prins van 1988. aanvang 20.30 uur. Tot ziens in het gemeenschapshuis, o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o 9

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 9