Kerstgeschenk voor Zuster Lemmens Uw gaven in de offerblok van de Maria-kapel, bestemd voor 'n Kerstgeschenk voor zuster Lemmens, hebben opgebracht het mooie bedrag van f. 1.032,50. Heel hartelijk dank Zuster Lemmens vindt dit ongetwijfeld geweldig wat haar Oost- rumse mensen weer voor haar gedaan hebben en zij zal op haar beurt weer velen van haar ongelukkige kinderen blij en gelukkig kunnen maken. Haar kennende, komt er heel zeker nog een dank woord van haar, en zullen we dit ook in het Oostrums Weekblad publiceren. Uw pastoor. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Gemend Zangkoor: Om te noteren: woensdag 3 februari algemene jaarvergadering aanvang 20.00 uur. Het Bestuur. Secr. L. Versteegen. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o A G E N D A 14 jan Harmonie, bestuursvergadering. 16 jan Prinsenbal, gemeenschapshuis, Karnavalsvereni ging. 16 jan. Optreden Zangkompeneej Oeretoe in Griendtsveen 22 jan Karnavalsavond Spraeland, Karnavalsvereniging de Karklingels 23 jan. Jeugdprinsenbal, Karnavalsvereniging de Karklin gels. 24 jan. Harmonie, karnavalsconcert 28 jan Jaarvergadering T.W.C. 29 jan Karnaval ouderen, Karnavalsvereniging de Karklin gels. 30 jan Aldewieverbalgemeenschapshuis, Karnavalsvereni ging. 31 jan Optreden Zangkompeneej Oeretoe in de Bonte Koe. 2 febr. Bestuursvergadering korfbalclub 20.00 uur kanti- 6 febr Harmonie, oud papier ophalen. 7 febr Receptie??? De Karklingel, Karnavalsvereniging 9 febr Werkcomité Oostrum. 9 febr Bestuursvergadering S.V.O. 14. 15 en 16 febr Karnaval, gemeenschapshuis. 4 r\ 11C

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 4