TENNISVERENIGING „OOSTRUM" Hallo Jongens en Meisjes, Zaterdag 9 januari moesten we tegen Ysselsteyn spelen. De eerste helft had Wendy van de Burgt 1 doelpunt gemaakt en de tweede helft had Sjouke er 3 gemaakt, Carmen 1, Mariska 3 doels gemaakt Verder was het een leuke wedstrijd. Aan alle Leden en ouders van onze jeugdleden. Zoals U misschien wel weet wordt er door de korfbalvereniging elk jaar een winteraktiviteit georganiseerd. We houden dit jaar een wandel-oriëntatietocht voor U. Alle leden en ev. ouders van onze jeugdleden worden uitgenodigd om aan deze tocht deel te nemen. U wordt verzocht om onderstaande strook ingevuld aan een van onze Leidsters of bij D. v.d. Valk, Sparrendreef 2, Oostrum, af te geven, en wel voor 14 februari a.s. De tocht is op 4 maart a.s. en begint om 18.00 uur bij de kanti ne op het sportpark. DOE MEE!! KOM OOK! Houd deze avond vrij. Tot dan. Bestuur Korfbalvereniging Naam: wandel-oriëntatietocht met ouder/ zonder ouder. neemt deel aan de Doorhalen wat niet van toepassing is. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Voor het indoortennistoernooi van aanstaande zondag hebben 47 tennisliefhebbers zich aangemeld. Er wordt gespeeld in de "Schaapskooi" te Venray en wel van 14.00 uur tot 19.00 uur. Iedereen speelt 2 x 30 minuten. Op 'n enkele uitzondering na speelt iedereen 'n dubbel- en een mixed-partij. Bij verhindering dit graag even melden aan de organisatie, die dan voor vervanging zullen zorgen. Tel. hal 83418. Er wordt gespeeld volgens onderstaand schema. Veel tennisgenot. 17

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 17