SPORTVERENIGING „OOSTRUM" inmiddels opgerukt naar de 3de plaats. T.o.v. plaats 2 gaapt echter een gat van maar liefst 19 punten. Maar ja, wie weet!!!!! De hoogste game was van Eef van Merkestijn met 211, de hoogste serie van Guus van Leeuwen met 540. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Attentie!! Attentie!!! Attentie!!! Attentie!! Jeugdboerenbruiloft Karklingels en Karklingelinnekes die dit schooljaar 13 jaar zijn of worden willen wij graag uitnodigen voor een bijeenkomst van de Jeugdboerenbruiloft a.s. dinsdag 19 jan. in Cafe v. Dijk om 19.30 uur. We zullen dan nog diezelfde avond samen uitzoeken wie er in 1988 ons Jeugdboerenbruidspaar wordt, dus kom allemaal even! Ook diegenen, die denken dat ze niet mee willen doen, vragen wij om toch even te komen, zodat we weten hoeveel aanhang ons Jeugdboerenbruiloftspaar zal hebben en we niemand teleur hoeven te stellen. Tot Dinsdag. Attentie!! Alaaf!! Attentie!! Alaaf!! Attentie!! o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Programma voor komend weekend. Zaterdag 16 jan. Venray 3 - Oostrum 1 Aanvang 11.00 uur Vertrek: 10.15 uur. Het betreft hier een wedstrijd op kunstgras. Denk aan het schoeisel Gebruik gymzaal te Oostrum door S.V Oost rum afd. jeugd. datum: tijd: elftal: trainer: 6 februari 10.00-11.00 u. Fl Herman Jeucken 11.00-12.00 u. El Gerrit Broeren Winterstop voor buitentrainingen jeugdvoetbal, D, E en F: Voorlopig gestopt met trainingen. De hervatting van deze trainingen wordt via het Oostrums Weekblad bekend gemaakt. 15

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 15