Het B-team speelde thuis tegen P.G.H. uit de Smakt. De laatste weken draaide het stroef en vele kostbare punten gingen verloren. Gelukkig de kontaktbijeenkomsten beginnen nu toch hun vruchten af te werpen. Het altijd sterk spelende P.G.H. werd met een 8-1 nederlaag naar huis gestuurd. E. v.d. Venne kwam heel sterk terug en wist er nog een gelijkspel uit te slepen. W. Kleuskens heeft St.Nicolaas vaarwel gezegd en speelde weer een goede partij zoals we van hem gewend zijn. Door het uit te maken in 15 beurten, behaalde hij een ere-vermelding in de Peel en Maas. J. Cornelissen maakte het uit in 16 beurten, door een prachtige serie van 27. Een serie waarvan spelers van ons formaat vaak van dromen maar het nooit kunnen, kunnen of zullen verwezenlijken. H. Daniels speelde beneden zijn kunnen, maar toch blij want eindelijk weer eens winst. Het C-team kreeg het jubilerende H.G.L op bezoek. 25 Jaar moet gevierd worden niet waar J.Nellen begon voortvarend, maar naarmate de wedstrijd vorderde, kwam de tegenstander langszij en verdween uit 't zicht. P. Verhagen had een goed begin, maar de laatste beurten had hij 'n trap onder z'n achterste verdient, lees ik. Gelukkig ging het niet tenkoste van de punten. Th. v.d.Venne speelde een gelijk opgaande maar matige partij. Ieder heeft zo z'n stijl, maar deze was hem niet eigen. Een onverwachte serie van 10 zorgde alsnog voor 'n goed eindresul taat. H. v.d. Heuvel had zo zijn eigen kommentaar op z'n spel, maar dat zal ik maar niet vermelden. De eindstand weet ik niet, want niet alle gegevens staan vermeld. Vier punten hebben ze, dat is zeker. En nu snel inleveren bij de redaktie, hopelijk nog op tijd. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Met vriendelijke sportgroeten H.A.M. 1ste-klasse Altijd Raak S.V.C.B. Swaghoven-TV Fall Down Franssen Keukens 2de-klasse Scores Close Encounters Hit Miss P inhunters UITSLAGEN HUISLEAGUE BOWLING BOND VENRAY. Magic Line DD DE Steeg Sigma's Bowling Venray Red Arrows Returns 1-3 4-0 2-2 0-4 Golden Wonder Cafe Oud Meerlo Strikers Drukshop Venray Club Up 3-1 3-1 0-4 4-0 13

Oostrum's Weekblad | 1988 | | pagina 13