Een ander voorbeeld: Eerder hebben wij al gevraagd naar foto's van optredens van harmonie bij processies, bij serenades en diverse andere gelegenheden. Enkele mensen hebben al foto's toegezegd. Mogen wij iedereen nog eens vragen om in de komende paar weken alles nog eens na te lopen of U ons ook niet kunt helpen. Er zijn bijvoorbeeld in de kerk bij de Eerste Commu nieviering steeds foto's gemaakt. Wellicht dat er ook eens een foto gemaakt is van de harmonie. Wij hebben bijvoorbeeld de foto's bij de oogstdankvie- ring al beschikbaar gesteld gekregen. Kijkt U alles eens na. U hebt wellicht erg belangrijke gegevens voor ons. 4. Ook fimmateriaalgeluidsbanden, dia's e.d. zijn belangrijke zaken. Kijkt U eens of U ons kunt helpen. 5. Een voorbeeld van voorwerpen is o.a. - de oude communiebank uit de oude ostrumse kerk (voor de verbouwing in 1936 en 1937) blijkt er nog te zijn; voor de tentoonstelling is ze al beschikbaar gesteld - het herderschopje dat Pastoor Asselberghs kreeg toen hij in 1938 pastoor werd komt op de tentoonstelling. - een lidmaatschapsbewijs van de Broederschap O.L.Vrouw Behoudenis der Kranken uit 1911 kregen wij voor de tentoonstelling. - een dorsvlegel als voorwerp uit de landbouw is al toegezegd voor de tentoonstelling, enz. enz. 6. U weet de adressen waar U kontakt kunt opnemen? Hier volgen ze nog eens: A. Janssen, voorzitter commissie, tel. 81662 J. Janssen, secretaris commissie, tel. 83555 (of de Rabo bank, tel. 86767). 7. Wij jn heel erg dankbaar voor alle medewerking die wij al kregen of die ons toegezegd is. 8. Tenslotte wensen wij alle Oostrumse mensen een Zalig Kerstfeest en een Zalig feestjaar 1988 voor onze hele gemeenschap in Oostrum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 8

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 8