Vanuit de basisschool. - De vaders, die op en koude decemberavond een aantal banken op onze speelplaats geplaatst hebben, zeggen wij lamgs deze weg nog eens hartelijk dank - Met spoed gevraagd: Iemand die typewerk kan verrichten voor het documentatiecentrum. Het betreft het typen van katalogus- kaarten, teksten bij plaatmateriaal e.d. - Op maandag 21 december a.s. worden 's morgens twee voorstel lingen gegeven van de kerstmusical "Het mooiste geschenk". Voor de ochtendpauze: de groepen 5-8. Na de ochtendpauze de groepen 1-4. Ouders die deze musical ook graag willen zien, zijn dan natuurlijk van harte welkom. Ook Oostrumse kinderen, die op een school voor speciaal onderwijs zitten, nodigen wij hier voor uit. Daarnaast vinden er op die dag in de klas kerstvieringen plaats, waarbij de kinderen getrakteerd worden op krente- brood en limonade. - Op maandag 21 december hebben de kinderen van onze school vanaf 14.30 uur vrij van school. Wij verwachten de kinderen weer terug op maandag 4 jan.1988. - Wij wensen alle ouders en alle kinderen een gezellig en zalig Kerstfeest. Biljartvereniging S.N.A. Donderdag j.l. kreeg het B-team Parkzicht 1 uit Stevensbeek op bezoek voor de return wedstrijd. Parkzicht is een van de drie nieuw aangesloten verenigingen die dit seizoen voor het eerst meespeelt in de Venrayse Biljart Bond (V.B.B.) Na jaren dezelfde tegenstanders een verfrissende afwisseling. Het reizen naar het Brabantse nemen we op de koop toe. Er zit groei in de V.B.B. Organisatorisch wordt het er niet gemakkelij ker op. Een overvol programma van augustus t/m juni en tussen door nog Persoonlijke Kampioenschappen V.B.B. en Onderlinge Clubkampioenschappen doet soms verlangen naar de zomerstop. Het A en B-team staan halverwege de V.B.B-kompet it ie op de tweede plek, het C-team in de middenmoot. Zulke goede klassering doet hopen op een ere-metaal of een kampioenschap. We zijn echter pas halverwege en het wordt met de week moeilijker de konsentratie op te brengen. A-team: Uitslag nog niet bekend. B-team: Ed v.d. Venne mist al langere tijd z'n wedstrijdritme, maar wist z'n partij winnend af te sluiten. O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O- O 15

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 15