limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. 16 februari aanvang: 10.00 uur Peuterbal, gemeen schapshuis. dinsdag aanvang: 13.30 uur Jeugdborebruiloft zaal De Karklingel. aanvang: 13.30 uur Boerebruiloft gemeenschapshuis aanvang: 20.30 uur Karnavalsbal Afdeling Oostrum. Op 16 januari houden wij onze jaarvergadering. Dit jaar zijn enkele bestuursleden aftredend, t.w. M. Willems-Deykers en L. Folkerts-v.d.VoortM. Willems stelt zich weer herkiesbaar, maar L. Folkerts niet. Misschien zijn er leden die belangstelling hebben in een be- stuursfunktie en die zich hiervoor beschikbaar willen stellen. Wie hiervoor belangstelling heeft kan zich opgeven bij M. Volle- berg, tel. 84188. Na de pauze zal M. Wilms (van de Boshuuze) weer een gezellige kwis voor ons verzorgen. Op zondag 24 januari 1988 gaan we langlaufen in het Sauerland in Duitsland. We vertrekken per bus om 7.00 uur v.a. het gemeen schapshuis en zijn rond 19.30 u. weer terug. De kosten bedragen f. 34,- p.p. of, indien U in het bezit bent van een langlaufuit- rusting, f. 23,-. Voor de lunch dient U zelf te zorgen. Ieder L.V.B.-lid mag iemand meenemen, b.v. echtgenoot, partner etc. Denkt U wel aan een paspoort. In de bus is slechts plaats voor 30 personen, dus vol is vol Opgeven vanaf 11 december, 13.00 uur bij M. Willems, Goetzenhof 4, Oostrum, tel. 80195. Bij de opgave dient men tevens te vermelden de schoenmaat, lichaamslengte en de okselhoogte van de deelnemers. Kosten kunt U op bovenstaand adres voldoen of via de Rabo-reke- ning no. 1400.93.613 o.v.v. langlaufen. Zoals in ons jaarprogramma vermeld staat hebben we voor de echtgenoten van de L.V.B. leden een kookkursus voor beginners georganiseerd waarin de basistechnieken van het koken worden aangeleerd. De kursus wordt gegeven door Mevr. L. Linders in een O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O-O—O 12

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 12