OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING 5 juli Bestuursvergadering korfbalclub 20.00 uur kantine. 5 juli Werkcomité Oostrum. 6 juli Werkcomité Oostrum. 11 juli Werkcomité Oostrum/voorzittersvergadering. 12 nov. Vorstenraadsbalgemeenschapshuis. 15 nov. Werkcomité Oostrum. Dames De Kerstviering, die op 15 december gehouden wordt, is dit jaar in een heel andere stijl. Op de eerste plaats is er geen H. Mis, daar mijnheer Pastoor vanuit het dekenaat is toegezegd, dat hij geen extra H. Missen meer mag opdragen. Daarom is het de bedoeling, dat we in het gemeenschapshuis een ander soort Kerstviering houden met o.a. een Kerstverhaal e.d. Ook de toneelvereniging was dit jaar niet in de mogelijkheid een Kerstspel op te voeren. Daarom hadden wij aan een alternatief gedacht en wel om gezellig met z'n allen te gaan gourmetten, met wat Kerstrauziek op de achtergrond. Het is de bedoeling, dat we om 19.30 uur in het gemeenschapshuis aanwezig zijn, zodat we op tijd kunnen beginnen. In verband met het aantal personen, voor hoeveel we moeten be stellen, willen we graag dat U zich tot uiterlijk 4 december opgeeft bij R. Basten, tel. 80582; na deze datum is opgave niet meer mogelijk! Voor de hoge onkosten willen wij U een kleine bijdrage van f. 6,00 per persoon vragen, dat de buurt leidsters in de week van 7 december bij U op komen halen. Hopelijk hebt U begrip voor deze heel anders opgezette Kerstvie ring maar met z'n allen kunnen we er zeer zeker een gezellige en geslaagde avond van maken. Maandag 7 december is de gymles verzet. We beginnen nu om 1900 uur. Dit geldt alleen voor de les van 7 december. Het bestuur. o-o-o-o~ o-o-o-o-o-o-o-o~ o-o-o-o-o-o~ o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 6

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6