Op 18 december a.s. is er in de kantine van het sportpark een kontaktbijeenkomst van de stagiaire van het CIOS, Susan Houben, met de werkgroep, die zich bezighouden met een organisatiemodel van werkzaamheden binnen de korfbalvereniging. Op deze avond zullen de werkzaamheden van deze werkgroep worden voorgelegd aan het bestuur, leidsters, trainer, senioren, recre anten, ouders van pupillen en adspiranten van de vereniging. De bedoeling van deze avond is dat U kennis neemt van het model tot dusver en dat U Uw op- aanmerkingen/aanvullingen te kennen geeft De avond begint om 19.30 uur en we verwachten een grote opkomst. RECREANTEN RECREANTEN Denken jullie aan de wedstrijd van 9 december. Aanvang 21.30 uur Vertrek bij Arie om 21.00 uur naar de sporthal in Horst. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o - Hebben Uw spieren verzorging nodig door middel van massage? - Wilt U op een verantwoorde manier een gezonde voeding gebruiken als aanvulling op Uw voeding met MAALTIJD+? - Wilt U op een verantwoorde manier afvallen met aangepaste en gezonde voeding met MAALTIJD+? - Wilt U aminozuren gebruiken om Uw tr-iningseffect te vergroten bij elke tak van sport met SPORTAMIN? - Heeft U andere sportadviezen nodig, gericht op preventie? - Heeft U voetverzorging nodig door middel van pedicuren of massage? Neem dan eens contact op met: Frank Rijshouwer, Gildestraat 16, 5807 BH Oostrum, tel. 86268 (04780). Ook overdag is behandeling mogelijk maar wel op afspraak. 13

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 13