L Ook dit jaar gaan we weer een keer pepernoten bakken in de klas Voor ouders die het leuk vinden om dit thuis ook eens te volgt hier het recept: 125 gr. bloem 50 gr. bruine basterd suiker 50 gr. boter 1 eetlepel melk 1 snufje zout 1 volle theelepel stroop 1 theelepel bakpoeder 1 theelepel kaneel 2 theelepels koekkruiden 1 theelepel nootmuskaat 10 minuten in de oven, niet te warm. Op dinsdag 1 december zal Sinterklaas een bezoek brengen aan De^uders van de kinderen van groep 1 - 2 zijn die morgen van 9 00 tot 10.00 uur van harte welkom in de speelzaal Vanaf half 11 zal de Sint een bezoek brengen aan de peuterspeel De ouders, die om 10.30 uur op de peuterspeelzaal moeten zijn kunnen hu^ kleuter in die tijd bij de leerkrachten van groep 1 en 2 laten Alle andere kleuters hebben vanaf plm. 10.00 uur vrij. Dinsdagmiddag begint de school weer gewoon om 13.15 uur! Maandagmorgen 7 december mag Uw kind een Sinterklaascadeautje mee naar school brengen (geeft U wel iets mee wat met kapot kan gaan) Groep 3 4 5 Op dinsdagmiddag 1 december bezoekt de Sint deze groepen m de eigen klas Alle kinderen van de groep zorgen samen voor een feestelijk programma De Sint zorgt voor een klein cadeautje. Groep 6-7-8: Deze groepen vieren het Sinterklaasfeest ook op dinsdagmiddag in de eigen groep. De Sint zal ook hier even binnenlopen. Wij wensen iedereen alvast een prettig Sinterklaasfeest. Met vriendelijke groeten, Team Maris basisschool. 0_ 0_ O- o_ O- O- O- o- o- o- o- o- O- O- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- O- o- o- o- O 8 7 3 1

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 8