OOSTRUMSE ORGANISATIE ZELFSTANDIGE ondernemers het blijspel "Drie dooie Dienders" opgevoerd. Onder regie van A. Selder-Verhoeven werd door de Toneelgroep aan deze opvoering bovendien een stuk extra charme toegevoegd door het stuk te spelen in het Oostrums dialect. Met veel aandacht werd geluisterd en gekeken naar concert en toneel. Toneelgroep De Vlasbloem en Harmonie willen graag eenie der danken voor de getoonde aandacht en belangstelling en hopen daarbij van harte dat met veel genoegen op deze uitvoeringen zal worden terug gezien. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o ST, NICOLAASAKTIE Ook dit jaar zullen de Oostrumse winkeliers weer een St. Nico- laasaktie houden en wel van donderdag 26 november tot en met zaterdag 5 december. Bij elke besteding van f. 2,50 bij de deelnemende winkelier ontvangt U een stempel; 10 stempels is een volle kaart welke tevens Uw lot is. De volle kaarten kunt U, voorzien van naam en adres, inleveren bij de Rabobank of bij de deelnemende winkeliers. Op maandag 7 december zal de trekking worden verricht door mr Q. Paantjens. De prijswinnaars krijgen persoonlijk bericht en worden bekend gemaakt in het Oostrum1s Weekblad. De deelnemende winkeliers: Schildersbedrijf Arts Autobedrijf G.H.V. Kapsalon Vloet Kapsalon Verhaegh Rijwielhandel Cuypers Brood-banket Verheijen Slagerij Truyen Buurtwinkel Kessels Dierenpension van Bergen o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- O- O- O- O- O- O- o- o- o- o- o- o- o- o- O O 10

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10