De collecte voor het geestelijk gehandicapt kind heeft opge bracht f. 1.003,70. Onze hartelijke dank. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- Fotoboek "QOSTRUM VAM VROEGER88 Vanaf januari 1986 ben ik in de weer geweest om foto's en gege vens te verzamelen voor het fotoboek over Oostrum van vroeger. De oproep indertijd om foto's hiervoor had slechts een karig resultaat. Hier kwamen 3 reacties op. Door navragen en zoeken kreeg ik toch nog de beschikking over zo'n driehonderd foto's. Hiervan heb ik er 170 uitgeselecteerd die in het boek zijn opgenomen Veel mensen hebben mij geholpen om de juiste gegevens bij deze foto's te verkrijgen; daarvoor nogmaals mijn dank. Vooraf heb ik heel beknopt de geschiedenis van ons dorp samenge vat. Deze geschiedenis staat uitvoerig beschreven in het boek HISTORIE VAN OOSTRUM dat in 1896 werd geschreven door kapelaan M.J. Janssen uit Well. A.s. vrijdag zal in het gemeenschapshuis de presentatie van het boek plaatsvinden. De heer Bouman van de firma Schoth uit Box meer zal dan ook het eerste exemplaar uitreiken aan een persoon waarvan ik vind dat die daarvoor in aanmerking komt. Vanaf zaterdag zal het boek voor f. 37,50 te koop zijn bij kapsalon Verhaegh en bij Suus van Goch, Watermolenstraat 8. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- AGENDA 3 nov. 7 nov 7 nov. 10 nov 10 nov 11 nov 12 nov. 12 nov. 15 en 16 nov 19 nov. 20 nov. 21 nov. 29 nov. Bestuursvergadering korfbalclub 20.00 uur in de kantine Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, rondgang met donateurskaarten NAJAAR Spellenavond volwassenen, Buurtvereniging "De Aide Beek". Vergadering werkcomité. Lezing door Consumentenbond, L.V.B. en O.V.B. Jaarvergadering Karnavalsvereniging Jaarvergadering oudervereniging aanvang 20.00 uur. Harmonie, bestuursvergadering. Concert en toneel Jaarvergadering "Vriendschap door Samenwerking". Lezing over het werk van de Nierstichting, L.V.B. Harmonie, Caeciliaviering Harmonie, deelname tamboerkorps aan kampioenswed strijden en inhalen St. Nicolaas. 5

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 5