raak, 0-1. Oostrum ging onrustig voetballen, was wel wat sterker maar Meerlo was gevaarlijker omdat er ook onrust was in de verde diging. Na een kwartier scoorde Paul Janssen na een mooie voorzet van Ton Broeren. Even later een eigen doelpunt en weer een achterstand. Rust 1-2. In de tweede helft zakte de wedstrijd naar een dieptepunt aan beide zijden. In de laatste 10 minuten drong Oostrum wat meer aan en waren er ook mogelijkheden op een gelijkspel. Ook de eindstand bleek 1-2. Jammer, hier had gewoon gewonnen moeten worden. Beka, ik hoop dat je volgende week een mooier verslag kunt maken want de wedstrijd van vandaag was er om snel te vergeten. OOSTRÜM 5 AMERICA 6 2-6 (1-2) Het nieuwe Oostrum 5 is er nog niet in geslaagd om een overwin ning te boeken. Ditmaal moesten zij het onderspit delven tegen de koploper America 6. Nu ben ik niet zo goed op de hoogte van de voetbalspelregels dus ik denk dat de scheidsrechter wel gelijk heeft maar volgens mij telde het eerste doelpunt van America niet omdat tot dat moment wij de bal nog niet aangeraakt hadden. Dit moment lag ongeveer 20 seconden vanaf de aftrap. Het volgende doelpunt liet gelukkig langer op zich wachten maar het was er wel weer eentje van America. Ondertussen hadden wij toch ook niet stilgezeten maar onze doelpuntenrobot van weleer zit nog behoor lijk vastgeroest (misschien wel van de val tussen de krokodillen toen in Australië)Toch zou Oostrum voor rust nog wat terug kunnen doen al was hier wel een strafschop voor nodig welke ingeschoten werd door Sjaak Linskens. Nadat we onder de rust alles nog eens op een rijtje hadden gezet, konden we vaststellen dat we de iets betere ploeg waren maar in de afwerking waren wij niet gelukkig. Dus na de rust togen we massaal in de aanval om langszij te komen. Maar je wie een kuil graaft voor een ander zit met de kater oftewel twee keer vissen. En voordat het seizoen gesloten werd nog twee keer. De tegentreffer van deze helft kwam op naam van Geert Kusters. Onder luid gejuich van zijn vele fans, stormde hij op de doelman af welke hij met een simpele schuiver ver schalkte Met 10 man konden wij deze achterstand vrij gemakkelijk vasthou den F.C. 17 o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- O- O- O- O- O- o- O- o- 13

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 13