Dat de scheidsrechter de wedstrijd niet helemaal aanvoelde, bleek wel uit het feit dat hij Ben noteerde voor een wel stevige maar zeker geen harde, onsportieve tackle. Hoe Horst ook aandrong en wij ook counterden, aan de uitslag veranderde niets meer. Twee weken geleden feliciteerden wij Piet met het doopfeest van zijn dochtertje, dit was niet correct want het dochtertje bleek een paar centimeter meer te hebben. Dus Piet gefeliciteerd met de zoon! J.M. HOLTHEES 3 - 00STRUM 3 (0-1) 0-2 Na een gestaakte wedstrijd tegen Brughusia en een nipte zege 3-2 zege tegen Merselo, was het tegen het laag geklasseerde Holthees 3 aanvankelijk "een kaasje". Dit leek in de eerste 13 minuten wel op te gaan want Oostrum speelde snel en goed voetbal. Kansen werden toen niet benut. Na deze 13 mistige minuten zakte Oostrum terug en het leek uit te draaien op een saaie pot voetbal. Echter in de 29e minuut was het Luc-Brands-Vermeulendie als enige mistlampen aanhad en de openingstreffer in het Holthees doel pantoffelde, 0-i dus. M. Derks miste nog een mooie kans op 0-2 maar de bal miste het doel op een haar. Bij rust dus 0-1 in het voordeel van Oostrum. Met Th. v.d. Pas in de 2e helft voor de uitgebluste "goalgetter" Henry Kessels, wilde Oostrum de druk op de ketel verhogen. Kansen voor onder andere M. Derks (die zijn dag duidelijk niet had), Th. v.d. Pas (die echter sneller was dan de bal zelf) en een afstandsschot van E.B. werden toen niet benut. Een te korte terugspeelbal van een Holthees-speler werd door E.B. doorzien en deze kopte de bal over de doelman binnen, 0-2. Oostrum kreeg hierna nog kansen om de score te verdubbelen en zelfs te verdriedubbelen maar slaagde daar niet in. Het was gezien het spelbeeld een veel te kleine zege. Rest mij nog te vermelden: Michel v. Dijk verkeerde in bloedvorm evenals Th. Kessels. Henry Kessels scoorde vorige week een half doelpunt. Henry, proficiat. Groetjes Noes OOSTRÜM 4 MEERLO 4 1-2 Het weer was mistig - in het veld was het mistig - de hele wed strijd was ook mistig. Na onze eerste kontaktbijeenkomst begon de voorbereiding op de wedstrijd. Iedereen had er zin in. Al in de eerste minuten ontsnapte Meerlo aan een achterstand, de kopbal van Jan Custers ging er net naast. Na 5 minuten de eerste Meerlo-aanval en uit de daaropvolgende corner was het meteen 12

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 12