Uitslagen jeugdvoetbal zaterdag 24 oktober Venray A2 - Oostrum Al 4 - 1 Resia BI - Oostrum Bl 6 - 1 Oostrum Cl - Sw. Boys Cl 3 - 1 Hegelsom El - Oostrum El 0 -10 Oostrum F1 - Wanssum F1 0 -13 Programma ieugdvoetbal zaterdag 31 oktober Oostrum Al - DIS A* aanvang 14.30 uur Oostrum Bl - R.K.D.S.O. Bl aanvang 13.30 uur Resia Cl - Oostrum Cl aanvang 13.30 uur vertrek 12.45 uur (per auto) Stormvogels Dl - Oostrum Dl aanvang 11.00 uur vertrek 10.15 uur (per auto) Oostrum El - Montagnards El aanvang 10.00 uur Meerlo F1 - Oostrum F1 aanvang 11.00 uur WITTENHORST 5 - OOSTRUM 2 1-3 Ja, ja. Hiep, hiep, hoera. Lang zullen ze leven. De tweede over winning is een feit. Waar het vorige week fout ging, ging het nu goed en Wittenhorst werd het slachtoffer. In Horst stond een Oostrums elftal op de grasmat dat voor elke bal wilde werken. Dit leidde al in de eerste paar minuten tot hachelijke situaties voor het Horster doel. We moesten echter tot de 15e minuut wachten. Een goed opgezette aanval werd door Carlo knap afgerond, 0-1. Wittenhorst was de schrik nog niet te boven of het stond al 0-2. Ausputzer Harry knalde de bal naar voren waarna de linksback van Horst, achternagezeten door Wien, de bal ongelukkig (gelukkig) voorbij zijn eigen doelman speelde. Toen hadden we eigenlijk de wedstrijd moeten beslissen maar de pech die ons al zoveel wed strijden achtervolgde, kwam weer opzetten. Een mooi schot van Bert die er normaliter in zou gaan, spatte op de lat uiteen. Dat Bert niet alleen goed kan schieten maar ook goed kan praten bleek wel uit zijn uitspraak: "Ik zat al in het schot". In de 44e minuut kon Horst de wedstrijd weer openbreken door 1-2 te scoren. De tweede helft was amper 2 minuten koud of de bal lag weer in de goal. Voorzet van Marcel en Carlo werkte de bal via de keeper, Bert, verdediger, Carlo, keeper, Carlo in de goal. Een zg. Carlo- keeperBertverdedigerCarlokeeperCarlo doelpunt, 1-3. Na dit doelpunt moest Wittenhorst natuurlijk komen en dat gaf ons de kans op counters. 11

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 11