zaterdag 19.00 u. Jac. Gooren (namens de Kaartclub) Pierre Poels (namesn de buurt) Piet Fleurkens (namens fam. Fleurkensoverlfam.v. Dijk- Claessens en Thei Claessens Misdienaarsbeurten zaterdag 19.00 u. Ludo van Mill, Rene Clephas, Benoit van Osch, Stijn Bus. zondag 8.30 u. Marian v.d. Wijs, Elly Hoedemakers, Wendy Janssen, Judith Jacobs 10.00 u. Mariska Litjens, Nicole v.d. Burgt, Mirjam Janssen, Loes Swinkels. Akoliet: Tom Arts. Wereldmissiedag. De pauselijke missiewerken organiseren in dit weekendin alle plaatselijke kerken over de hele wereld de jaarlijks terugke rende wereldmissiedag. Alle plaatselijke kerken zijn op de een of andere manier zowel gevend als ontvangend. Allen ook moeten zich door het Evangelie telkens opnieuw laten aanspreken en tot bekering brengen. Onder deze kerken zijn er verscheidene, vooral in de zogenaamde mis sielanden, die over te weinig personeel en stoffelijke middelen beschikken om hun opdracht daadwerkelijk te vervullen. Zij vragen aan de kerken, die in dit opzicht meer bevoorrecht zijn, hen te helpen. Wij kunnen veel leren van de jonge kerken in de Derde Wereld. Daar durft men iets te ondernemen, er gebeurt wat. Wij zijn te moe om ons te laten inspireren. Moed en inspiratie en levendigheid kunnen wij van hen leren. Vrienden laat je niet in de steek. En wanneer wereldmissiedag ons vraagt vrienden in nood te helpen, is dat eigenlijk vanzelf sprekend. Daarom bevelen we de extra kollekte voor de missie in dit weekend bij U aan. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN 17 en 18 oktober 1987: Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: Dr. Bloemen - Lankveld - Gabeler - Wittgen en Schraven: Pr, Bloemen, Stationsweg 15, tel. 81465 3

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 3