Dorpsfeesten Aan allen die hebben meegewerkt aan de dorpsfeesten in het voorbije weekend, heel erg bedankt. CONCERT op zaterdag 17 oktober 1987: van de HARMONIE Sub Matris Tutela Oostrum en van de FANFARE Nooit Gedacht uit Wellerlooi. AANVANG: 20.30 uur (half negen). Programma: 1. Harmonie-orkest Sub Matris Tutela Oostrum. 2. Tamboerkorps Sub Matris Tutela Oostrum. 3. Drumband van de Fanfare Nooit Gedacht uit Wellerlooi. 4. Orkest van de Fanfare Nooit Gedacht uit Wellerlooi. Muziekliefhebbers worden van harte uitgenodigd op deze muziek avond in het gemeenschapshuis Oostrum. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte Parochie Oostrum. 17 - 25 oktober. zaterdag 19.00 u Pierre de Kleijn, Wim Janssen (namens buurt) Wiel v.d. Pasch, Nol Verstegen, Jeu Arts, overl.fam. Madoe-v.d.Eisenter ere van O.L. Vrouw, Leonardus Custers (namens de buurt) Jac. Gooren, Anna Gertrudis Janssen- RenkensHendrika Pelzer-Jansen overl. ouders Janssen-Janssen en kinderen, overl. fam. v.d. Berg-VermeulenBernard v.d.Berg en Maria Cuppen-Pingen, Moeke Vermeulen-Moorrees (namens kennissen) (Jongerenkoor) zondag maandag dinsdag woensdag 830 u 10.00 u 9.00 u 9.00 u 9.00 u donderdag 9.00 u vrijdag 9.00 u voor 'n zieke Sjang Manders en Francisca Manders-Emons Martin Moorrees en Wim Versieyen (Gem koor en Volkszang). tot zekere intentie. Bert Daniels en overl. fam. gestjaardoverlouders Houba-Henssen en zoons tot zekere intentie Uit dankbaarheid. 2

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 2