Programma jeugdvoetbal zaterdag 17 oktober. Bisschopsbeker Oostrum Cl - Leunen Cl aanv13.00 u. Regiobeker Swolg. Boys Dl - Oostrum Dl aanv.: 11.00 u. vertr: 10.13 u.(per auto). Hallo zaterdag hebben we moeten voetballen tegen Venray. Jullie denken zeker dat we hebben verloren, maar het was 9-0 voor ons. De eerste helft keepte Rob Jeuken, in de tweede helft had Bas Kessels vier goals gemaakt en hij maakte in de laaste minuut nog een goal. Ook Maikel Betaoeboem had er een gemaakt. Deze keer kreeg ik de achternaam van Maikel wel te horen, dus heb ik hem maar opgeschreven. Paul Custers heeft er ook een gemaakt. Hij kreeg de bal voor gespeeld en schopte de bal in de goal. Sjoerd Vollenberg had er ook een gemaakt, hij schopte de bal eerst tegen de keeper en toen ging de bal in de goal. Tom Janssen zie je er niet zo vaak bijstaan, maar deze keeer wel; hij had er een gemaakt. En als laatste Frank Laurense. Mark v. Dijk schopte naar Bas Kessels, hij naar Frank Laurense en hij naar de keeper die hem niet kon pakken, dus de bal rolde in de goal. En het was 9-0 voor ons. Sjoerd Vollenberg E 1. Oostrum 6 Melderslo 8 2—1(1-1) Door allerlei omstandigheden was het afgelopen zondag of een afsluiting van een hele korte periode of het begin van een volgend elftal. De tegenstander stond wel vast en wel Melderslo 8, dat een week uitstel had gekregen. In het begin ontspon zich een gelijkopgaande wedstrijd rnet kleine kansjes aan beide zijden en het was Melderslo dat als eerste het net wist te vinden zodat wij tegen een 0-1 achter stand aankeken. Gelukkig kwam even later Math, van Rhee alleen voor de doelman, maar zijn boogballetje ging helaas net naast. Vanaf de aftrap die hier opvolgde wist Oostrum de bal te bemach tigen en was het Conraad v.d.Hoogenhof die de aanval af wist te ronden, zodat het weer gelijk stond. Deze gelijke stand bleef gehandhaafd tot aan de rust. Ook na de rust bleef het lang 1-1. Hoewel Oostrum nu sterker was, lukte het niet om dit in doelpunten uit te drukken. Mel derslo kon zelfs nog enkele keren gevaarlijk uitbreken maar 11

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 11