SPORTVERENIGING „OOSTRUM" Door een zestigtal leden werd afgelopen woensdag de jaarverga dering van S.V. Oostrum bijgewoond. Een goede opkomst, aldus voorzitter A. van Soest, ondanks Europacup voetbal op de tele visie Belangrijke zaken stonden op de agenda, zoals vaststelling van de begroting, het financiële verslag van de kantine, bestuurs verkiezing en de herverkiezing van de voorzitter van SVO. In zijn openingswoord liet de voorzitter nog enkele belangrij ke gebeurtenissen voor SVO in het afgelopen jaar de revue pas seren. Tot de toppers van het afgelopen seizoen behoorden o.a. de sponsoring en wederom de ijsbaan. Een minder prettige zaak was de degradatie van het eerste elftal. Hij hoopte dat dit laatste echter weer snel rechtgezet zou worden, alhoewel er op dit moment nog geen sprake van is, aldus voorzitter van Soest. In zijn openingswoord bedankte hij tevens nog alle mensen, die zich het afgelopen jaar, of jaren, voor de SVO verdienstelijk hebben gemaakt De exploitatie en de begroting werden zonder opmerkingen goed gekeurd. Penningmeester Bert Linskens had zijn taak goed voor mekaar. Dat zelfde kon gezegd worden van het financiële verslag van Ton Broeren, t.a.v. de kantine. Als SVO nog geen kantine inkomsten zou hebben, zouden de leden 100,- meer aan kontri- butie moeten betalen, aldus Ton Broeren. De kaskontrole-kommissieB. de Kleyn en R. van Lieshout, kon den de vergadering meedelen het geheel eens te zijn met finan ciële stukken. Voor de bestuursverkiezing werd door de voorzitter een kort in- termezoo ingelast, waarbij Leo Wilms het woord richtte tot Piet Linders de terreinknecht van SVO. Leo deed dit namens de aktieve voetballers, waarvoor Piet 25 jaar lang, week in week uit, heeft klaargestaan. Daarvoor werd hij nog eens extra in de bloemetjes gezet en Leo kon hem namens alle aktieve voetballers een enveloppe met inhoud aanbieden. De voorzitter kon zich namens het bestuur helemaal aansluiten bij de uitgesproken lovende woorden. Hij moest echter erkennen, dat hij op dit moment nog met lege handen stond, maar daar zou het niet bij blijven. Hierna werd de vergadering voortgezet met de bestuursverkiezing. Aftredend en weer herkiesbaar waren: A. van Soest, Sj Claessens en Th. KesselsAllen werden met ruime meerderheid gekozen. Hierna vond de voorzitters-verkiezing plaats, waarbij de huidige voorzitter A. van Soest door het bestuur opnieuw kandidaat werd gesteld. Meerdere kandidaten waren er niet ingediend. Ook bij deze stemming werd een ruime meerderheid gehaald door de huidi ge voorzitter. 10

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 9