Hengelsportvereniging 't Alvertje", Oostrnm Hierbij rijden 4 ruiters op aanwijzingen van de commandant diverse figuren in stap, draf of galop. Om 16.30 uur begint het springen, U allen welbekend. Om 14,00 uur begint het défilé en is de prijsuitreiking van het afdelingsdressuur Om 15.00 u. begint het z.g. relaisspringenHierbij zijn teams gevormd van 2 ruiters die in een estafette beide een parcours springen. Voor Oostrum zullen starten Jeu Staaks en zijn zoon Piet, resp. voorzitter en sekretaris van onze vereni ging. Dat deze dag samenvalt met de muziekfeesten betreuren we ook, maar er was voor ons absoluut geen datum vrij om voldoende deelnemers te krijgen. Dus wie paardesport verkiest, i.p.v. muziek kan gratis komen kijken achter de Berghaag. 's Avonds kunnen we dan napraten tijdens het veteranenbal in zaal Halfweg m.m.v. het Heide Trio. Ook dit is gratis en voor iedereen toegankelijk. Tot zondag o- o- o - o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o -o- o- o- o- o- o- o- o- o- o Zaterdag 10 oktober is de eerste wedstrijd van het Winterkoning- vissen van de korte hengels. De bijeenkomst is om 7.00 uur bij René Wijnhoven in Wanssum. Er wordt gevist in de Maas van 8 00 - 31 00 uur. Geen GROOT wedstrijdgebeurenmaar gezellig met elkaar koningsvissenVoor deelname even afspreken met Harry Theeuwen in Wanssum 04784-1967. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VANUIT_DE_MARIA-BASISSCHOOL Groep 1-2. Beste ouders, Maandag 12 oktober starten we met het projekt "herfst". Tijdens de uitvoering van het projekt mogen de kinderen herfst- spullen meebrengen zoals beukenootjesmooie takken, kastanjes, bladeren etc. Ook herfst-afbeeldingen uit tijdschriften of kalenders zijn welkom. Woorden en begrippen die tijdens dit projekt aan de orde komen zijn: 8

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 7