Q 0 S T R U M S E VROUWEN BEWEGING 7 febr.Receptie Prins De Karklingel. 14 febr.: Karnaval, Gemeenschapshuis. 15 febr.: Karnaval, Gemeenschapshuis. 16 febr.: Karnaval, Gemeenschapshuis. 5 t/m 9 mei Jubileumfeesten Oostrum 1988. (Harmonie, Parochie, Werkkomité). VorstenraadsbalGemeenschapshuis Zitting Gemeenschapshuis. Zitting Gemeenschapshuis. 12 nov. 9 dec. 10 dec. Kursus_Millieu_en_Bedrijf^ In samenwerking met de praktijkschool te Horst en de Middelbare Agrarische School te Roermond verzorgt de Middelbare Agrarische School in Horst 'n kursus Millieu en Bedrijf. Het doel van deze kursus is het verdiepen van inzicht in de millieu-problematiek van agrarische bedrijven en het verschaf fen van inzicht in de gevolgen van de millieu-wetgeving op bedrijfsniveau. De mest-boekhouding van een agrarisch bedrijf zal het centrale thema in de kursus zijn. Daarnaast worden onderwerpen zoals wetgeving, mestafzet, uitrij- regels, mestopslag en de amoniak-emissie besproken. De kursus omvat 6 middagen/ochtenden en 1 exkursiedag vanaf eind oktober tot half december. Vermoedelijke start-data zijn: maandag 26 oktober en dinsdag 27 oktober. De kosten bedragen ca. 120,- De juiste datum wordt bekend gemaakt in Boer Tuinder. Opgeven bij: M. Geurst-Slangentel. 04785-1592. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- NOBEL NIEUWS. Zoals U de vorige week kon lezen, organiseren wij de veteranen- wedstrijd. Om 10 uur beginnen we met de individuele dressuur. Dit houdt in dat een ruiter met zi jn paard een bepaalde proef rijdt. Om 10.45 uur begint het afdelingsdressuur 7 o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o-

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6