rend Oostrum tegen en maakte geen moment de koppositie waar. Er ontspon zich een aardige wedstrijd met kansen over en weer. L. Wilms, voor één dag aanvoerder i.v.m. met wereldbeestendag leidde samen met andere "oud-gedienden" de wedstrijd en alle jongeren trokken zich hieraan op. De rust brak aan met 0-0. Na rust hetzelfde beeld en halver wege de tweede helft scoorde T. Kessels, niet met SRV (skeep-recht-vooruitmaar met een S.B.O.K. (schitterende- boogbal-over-de-keeper) 0-1. Het liep allemaal naar wens tot de 89e minuut. Castenray kwam gelukkig op 1 - 1. In verband met de vele blessures en wijzigingen houdt het 5e elftal zondag a.s. een kontaktbijeenkomst in het gemeenschaps huis om 14.00 uur. Er blijken gelijktijdig dorpsfeesten/frühschopen te zijn. Voor alle duidelijkheid - wij komen samen in de grote zaal.' 92®trum_Veteranen - B.V.V. Veteranen. Het zal U allen zeker verrassen, in dit blad van allure een verslag te vinden van de Oostrumse Veteranen. Nu was het wel zo, dat deze gegoede tak van de SVO de laatste jaren in 't slop dreigde te geraken. Edoch, deze crisis schijnt enigszins overwonnen te zijn, en let wel, goed nieuws in onze gemeenschap is hopelijk nog altijd welkom. Na een Engelse periode (voor de insiders) is 't de coaches Lepsi en Kateman gelukt 'n nieuw elftal te creeëren. 'n Mix van good-oldies en snelle renpaarden, aangevuld met 'n heuse doelman, heeft de laatste tijd opmerkelijke resultaten geboekt Zo ook in de derby tegen BW, een van de betere veteranen elftallen uit de regio. Een aantal vaste getrouwen (bedankt ook voor de steun in slech te tijden) zagen 'n sterk opererend Oostrum. Het was good-old.J. Künen welke met 'n wereld goal zijn visite kaartje afgaf. Het zou te ver voeren alle fraaie akties te beschrijven, het verslag zou te overdreven lijken. Het werd een verdiende 4-1 ruststand. Na de pauze gingen de aanvalsgolven gestadig door, waarbij pinch-bitter Jos Hoex opviel met twee doelpunten, 'n Opmerke lijke uitslag, vooral door het goede voetbal, bracht een 8-1 eindstand op het scorebord. Huilende spelers en geluk- lige leiding. Niet alleen deze scoren, maar vooral 't overwinnen van een langdurige crisis stemt de veteranen tot grote vreugde. Het verlaten van het bekende dat ligt achter ons. Ongetwijfeld zullen ook nederlagen bij de veteranen nog wel eens voorkomen. 15

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 14