het net. Nadat Oostrum balverlies had geleden werd een bal naar de Castenrayse voorhoede gepegeld, die nu niet verzaakte, 1-0. Oostrum haalde nog een keer alles uit de kast, maar in de resterende vijf minuten konden we geen potten breken. Na de wedstrijd werd bij Jo V. nog wat gedronken waar Th. Kessels maar niet uitgepraat raakte over wat er vandaag wel allemaal goed en fout was gegaan. Gastspelersbedankt voor het meevoet- ballen en Jos van Zwammen voor het vlaggen. Het was in ieder geval een wedstrijd om snel te vergeten. Groetjes Noes o—o—o-o—o-o-o—o-o—o-o—o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o-o-o—o-o-o—o-o-o—o—o Oostrum 4 - Melderslo_5_0_-_3(0_-_ 1 Na veel wikken en wegen heb ik toch maar besloten me in dit verslag uitsluitend te beperken tot de zakelijke feiten. D.w.z. alle reerst alle gastspelers (méér dan de vaste spelers) te bedanken voor hun inzet en bereidheid om met 13 spelers aan te treden. Hiermee is al veel gezegd, want de wedstrijd was van onze kant ronduit slecht. Als ik mij goed herinner, was er zegge en schrijven één schot op het doel van de Melderslo- goalie. Verder was er natuurlijk de gemiste strafschop, maar toen was het al een gespeelde wedstrijd met een 0-3 achter stand! Om het hierbij te laten zou niet eerlijk zijn t.o.v. onze tegenstander. Een jeugdig, positief ingesteld teamdat enkele zeer balvaar- dige voetballers in huis had, die zonder twijfel veel te laag speelden. Typerend was wel. dat alle drie de tegengoals uit prachtige afstandskogels gescoord werden. Zoals reeds eerder opgemerkt konden wij hier geen team tegen over stellen. Dat was ook moeilijk met de 4 6 kombinatie. Maar het leven gaat verder, de aarde blijft draaien en mijn vulling is bijna leeg. Morgen even een nieuwe halen, zodat ik over twee weken weer met een goed gevulde pen kan aantreden. We reizen dan naar Vierlingsbeek om het "vijfde" hopelijk beter partij te geven. tot dan Beka. Castenray_3-0ostrum_51_-_1_ Pas in de 89e minuut lukte het Castenray langst Oostrum te komen al kregen ze hulp doordat een Oostrumspeler in eigen doel scoorde. Koploper Castenray kreeg vanaf het beginsignaal een sterk sto- 14

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 13