Ook in de tweede helft kregen we weer kansen. 55 min. Carlo ontvangt de bal en draait, draait nogeens en.1: wordt onderuit gehaald. Strafschop dachten wij. Mispoes. Flip de Flierefluiter zegt doorspelen. Carlo weer snel op z'n benen, heeft de bal weer, wil schieten, en wordt wéér onder uit gehaald STAFSCHOP dachten wij, hun allen en iedereen in Kronenberg, maar FLIP niet. In de 68e minuut valt dan eindelijk de beslissing. 2 Man gaan aleen op Twan af en die is natuurlijk kansloos, 2-0. In de 84e minuut breekt Carlo de wedstrijd echter weer open door 2 - 1 te scoren. Dat kan nog net, dachten we, maar dat dacht Flip de FLIEREFLUIT niet. 85 min. fluit hij af en tot ieders verbazing zegt hij: "tijd". Protesten hielpen niet. 5 minuten te vroeg affluiten, tel daarop 3 min. voor blessu res, dan hebben we dus 8 minuten te weinig gespeeld. Jammer voor ons, de volgende ker beter. FLIP hopen we dus niet meer terug te zien. Onze vijf invallers worden natuurlijk bedankt voor hun inzet. Piet, nogmaals gefeliciteerd met het dopen van je dochtertje. Volgende week zondag is de bekervoetbal, dus zijn we vrij. Het eerste elftal wensen we sukses en we hopen natuurlijk allemaal weer op 'n stunt. Maar dat moet U zelf maar gaan zien. J.M. Castenray_2-0ostrum_3(0_-_0)1-0. Oostrum heeft wéér punten laten liggen. In Castenray werd een Oostrum 3 aangetroffen wat men zo niet kent. De felheid was alleen in de beginminuten te zien. Na het wegvallen van Oostrum 6 (voorlopig), had het 3e enkele gastspelers die weer in het systeem ingepast moesten worden. Dit lukte alleen in de erste 15 minuten. Oostrum nam gas terug en Castenray kon weer adem halen. Dat Oostrum gas terugnam had gevolgen. Castenray speelde op de counter en dit leverde kansjes op. Echte kansen kreeg Oostrum ook niet op een paar afstandschoten van A. Poels en J.B. na. De brilstand werd dan ook tot de rust gehandhaafd. Na de rust werd Oostrum feller. Toch kon Oostrum geen echt uitgespeelde kansen afdwingen. Afstandschoten van Marcel, J.B. en E.B. troffen geen doel. In de 65 e minuut kwam R.van Soest in kansrijke positie bij het doel, maar een botsing van een van de Castenrayse kamikaze backs voorkwam een doelpunt. Voor R.v. Soest had dit wel gevol gen, want hij moest naar het ziekenhuis vervoerd worden, waar bleek dat de enkelbanden gescheurd waren, dus gips. Roland van harte beterschap. Zoals bij elke wedstrijd die wij uitspelen, krijgen we de kous op de kop, ook nu. Na een paar keer gemist te hebben, trof een Castenray aanvaller 13

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 12