O 0 S T R U MS E VROUWEN BEWEGING Dames Dinsdag 6 oktober gaan we op excursie naar de pottenbakkerij "De Blauwbilgorgel"Kempweg 9, te Venray, waar ons uitgelegd en gedemonstreerd wordt hoe dit allemaal in zijn werk gaat. Het is de bedoeling dat de dames die interesse hebben, om kwart over 1 per fiets vanaf de Rabobank vertrekken en we zul len rond kwart vóór vier weer terug zijn. Als U liever op eigen gelegenheid met de auto gaat, wilt U dan uiterlijk half 2 bij de pottenbakkerij aanwezig zijn? U hebt de mogelijkheid om in de pottenbakkerij dergelijke spullen te kopen maar U bent niets verplicht. Wij wensen U bij voorbaat een leerzame en gezellige middag toe. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Donderdag 22 oktober is weer de Dag voor Alleenstaanden. Het thema van deze dag luidt: Gelovend samen onderweg. Het programma is als volgt: 09.30 uur: Ontvangst met koffie. 10.00 uur: Eucharistieviering. 11.00 uur: Openingswoord door mevr. v.d. Velden-Tellers 11.15 uur: Inleiding door mevr. Bergmans over "Gelovend samen onderweg" 12.15 uur: Lunch. 13.45 uur: Discussie. 16.00 uur: Sluiting. De bijdrage voor de leden van de O.V.B. is 11,50 en voor niet-leden, welke ook zeer hartelijk welkom zijn, is dit 15,50. Hebt U interesse om deze dag bij te wonen, wilt U zich dan uiterlijk vóór 10 oktober opgeven bij R. Basten, tel. 80582 en tevens de bijdrage betalen, zodat dit op tijd overgemaakt kan worden. Deze dag vindt als van ouds plaats in de Oranjerie te Roermond, welke heel gemakkelijk bereikbaar is met de trein. Het bestuur. Q_0_0_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~o-o-o-o-o-o-o-o-o o 6

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6