crossterreinVergadering vreest dat straatnaam verwarrend zal werken. Verwezen wordt naar de wijk Landweert in Venray, waar de straten namen hebben van kruiden en planten. Besloten wordt bij de Gemeente hierop de aandacht te vestigen. - Sinterklaascomité is ook al in vergadering bijeengeweest. Al gemeen is men voorstander van ontvangst van Sinterklaas met de Pieten op de losplaats NS; mogelijke ontvangst op perron NS blijft nog open. Comité zal dit alles bespreken met bestuur Oudervereniging - Het plaatsen van vuilnisbakken bij de rustbanken zal naar wij vrezen aanleiding geven tot baldadigheid. Ander probleem is: wie zorgt voor het leegmaken. Vergadering zal dan ook geen pogingen in het werk stellen om vuilnisbakken geplaatst te krijgen. - Aandacht wordt gevestigd op bijeenkomst in Gemeenschapshuis te Wanssum op 22 september van de Landelijke Vereniging Kleine Kernen. Een afvaardiging van Oostrum zal aanwezig zijn. Be langrijke vraag die bij genoemde vereniging leeft is: hoelang kan of zal er in de kleine kernen gebouwd worden. - Betreurd wordt dat Oostrums Wegwijzer nog niet gereed is. Om veroudering van gegevens tegen te gaan, wordt aangedrongen op spoedige uitgave. - Volgende vergadering, tevens voorzittersvergaderingop dinsdag 6 oktober a.s. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o^o-o-o-o-o-o-o KERKDIENSTEN_01L1_VR0UW_GEB00RTE_PAR0CHIE_C)0STRUM 3-11 oktober 1987 Zaterdag 19.00 uur: Jaardienst Harry Achten Overleden ouders Janssen-Peeters Theodorus van Arsen Overleden leden van de voormalige bakkers vereniging van Venray Zondag 08.30 uur: Gestjaardienst Aleida Claessens-Teuws en Albert Claessens Gest. jaardienst Martinus Verheijen en echtgenote Overleden ouders Hoex-van Soest Lei Janssen Piet Litjens Pierre Jacobs Jan Hulsman Martin Moorrees (Jongerenkoor) Maandag 09.00 uur: Tot zekere intentie Dinsdag 09.00 uur: Voor een goede uitkomst 3

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 3