- Inzage is genomen in plan ontgronding diverse percelen be stemmingsplan "Witte Vennen". Hiertegen bestaat geen formeel bezwaar. Wel is bij Gemeente gevraagd om geïnformeerd te worden omtrent tijdsduur van de ontgronding en de afvoer van de grond. Dit laatste om te voorkomen dat vrachtverkeer door Oostrum-kom zal plaatsvinden uit oogpunt van verkeersveiligheid. - Mededeling wordt gedaan van - de ingebruikname van AHOB-instal- latie op NS-overweg nabij Nestlé/Frans Maas. Op 16 september zal in verband met werkzaamheden de overweg tijdelijk voor alle verkeer gesloten zijn. Via Oostrum's Weekblad zullen wij dit tijdig kenbaar maken. - Verslag wordt uitgebracht van de speelterreinen. Inmiddels is speelterrein "van Broekhuizenstraat" ook vrijwel in orde dank zij vrijwilligerswerk van buurtbewoners en werkcomité. Binnen niet al te lange termijn zal ook "de Horck" onder handen worden genomen. Eerste kontakten zijn gelegd. - Besloten wordt om NS te verzoeken de afrastering tussen spoorbaan en Ooster Thienweg in orde te maken om te voorkomen dat de kinderen in de spoorberm gaan spelen. - Opgemerkt wordt dat verkeer komend vanuit richting Venray en rechtsafslaand bij de Rabobank de Watermolenstraat in, regel matig moeilijkheden ondervinden van auto's, die in de Water molenstraat tevens naar links staan voorgesorteerd. Gevraagd wordt om verbreding van inrit. Besloten wordt hierover kontakt op te nemen met de afdeling Verkeerszaken van de Gemeente. - Ernstige klachten worden geuit omtrent blokkering trottoir vóór de Rabobank door het innemen van een standplaats voor de verkoop van groente en fruitVoetgangers moeten nu gebruik maken van rijweg. Vergadering vindt dit onaanvaardbaar. Beslo ten wordt om bij Gemeente aan te dringen op maatregelen be staande uit innemen van andere standplaats. - Overzicht wordt gegeven van stand van zaken rond jubilea 198s*. Overeenstemming is bereikt tussen comité en een zestal ondernemers, die voor eigen rekening een tent zullen plaatsen en exploiteren. In grote lijnen wordt programma aangegeven. Aan een meer gedetailleerde invulling wordt gewerkt. Om het geheel te doen slagen zal op veler medewerking een be roep moeten worden gedaan. Wij hebben alle reden om aan te nemen dat die bereidwilligheid aanwezig is. - Vergadering neemt kennis van brief van Gemeente inzake te plaatsen attracties tijdens a.s. kermis. - Op de Gemeente is inzage genomen in plan, welke voorziet in de bouw van acht huurwoningen, bestemd voor ouderen en/of al leenstaanden Vergadering kan kennisnemen van indeling van genoemde woningen. Reacties zijn positief. Woningen zijn gepland aan een nog aan te leggen straat genaamd DISTELAKKER, deels gelegen op fiets- 2

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 2