Dlï 0°STRUM_3_-_MEERL0_32-0__6_--_0 Na het puntverlies in Leunen vorige week, trad Oostrum, vol goede moed tegen Meerlo 3 aan. In de beginfase was Meerlo de betere ploeg maar kon dit overwicht niet in doelpunten uitdruk ken. Oostrum daarentegen wel. In de 20e minuut kegelde Jos Koeman Broeren de bal in de rechter bovenhoek. Drie minuten na de 1-0, maakte C. Verheijen, de nieuweling, het werk naar be horen af, nadat hij door Harry van Bergen vrij was gespeeld, 2-0. Even daarna verijdelde gastkeeper van de Al, Leon Hesen een Meerlose tegentreffer. Oostrum kreeg nog enkele goede kan sen om de pot te beslissen maar verzuimde dit. Ruststand dus 2-0. De 2e helft begon net als de le. Meerlo tikte Oostrum weg doch het verzet van Meerlo werd in de 56e minuut door E.B. ver broken. Lou Gillisen verstuurde een pass naar E.B., die dit kansje niet onbenut liet, 3-0. Zoals ik al zei, het verzet was gebroken. Een vloed van aanvalsacties stortte zich over Meerlo heen. In de 63e minuut soleerde A. Poels door de Meerlose ver dediging en tekende 4-0 aan. Het leed was voor Meerlo nog niet geleden want in de 76e minuut liet Jos Broeren zich vallen (Willem Kieft was zeker ook aanwezig) en de scheidsrechter gaf een penalty. Harry van Bergen stuurde de keeper de verkeerde hoek in, 5-0. In de 82e minuut ging C. Verheijen alleen goed door en tekende voor 6-0. Dit was tevens de eindstand waardoor we nu een positief doelsaldo hebben. Oostrum hield zeer ver diend twee punten in eigen huis en heeft nu uit 4 wedstrijden toch al 4 punten verzameld, wat toch best gezegd mag worden. Patrick, Leon en Roland, bedankt voor het meedoen, Theo K. net als G.B. van harte beterschap. De kaartjes voor de match tegen de schanseknuppels zijn verkrijgbaar bij P. Coopmans en P. v.d. BurgtNatuurlijk alleen op vertoon van de Oostrum 3 Fan-clubkaart Groetjes, Noes. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Als jullie dit verslag lezen, zitten de meeste lui onderuitge zakt in een makkelijke stoel en hebben zo hun gedachten over de uitslag van hun favoriete elftal(len)De meesten staan er niet bij stil wat voor een inspanning het ons iedere week weer kost om een goed resultaat te behalen en hoe wij iedere week weer moeten afzien, de ene (ik schrijf "ene", niet "eerste") iets minder dan een ander. Zo moesten wij zondag naar Oirlo om te strijden tegen het hoog geklasseerde D.I.S. 5. Gelukkig kon Door Inzinking Spannend, deze hoge plaats in de tweede helft niet meer waarmaken en speelde de strijd zich grotendeels af op de helft van Oirlo. 19

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 19