een beetje na. Dat ondervond ondergetekende toen h:lj een bal vanaf de zijlijn onzuiver terugspeelde op gastkeeper Cees v. S. (bedankt voor het invallen, Cees). De Swolgenspits profi-- teerde hier gretig van. Het was weer gelijk met nog 20 minuten te voetballen. Maar nog was de verrassingspot niet leeg. Uit een dieptepass ontstond een duel tussen de Swolgenspelers en laatste man Wiel B. Wiel werd duidelijk van de bal getrokken maar het verwachte fluitje bleef uit. Zodoende kon de Swolge- naar zonder moeite de keeper omspelen en de gasten op voor sprong zetten, 3-2. Protesten van onze kant mochten niet baten. Hierna gooiden we alles op alles maar als je toch al niet echt in de wedstrijd zit, is het moeilijk de bakens alsnog te verzetten. Overigens moet toch wel gezegd worden, dat de overwinning voor de rood zwarten zeker niet onverdiend was maar wij gaven de voorsprong toch wat al te knullig uit handen om echt tevreden te kunnen zijn. Volgende week gaan we vanaf het beginsignaal geladen in het veld om te proberen het contact met de top niet te verliezen. Tot dan. Beka OOSTRUM_5_~_RESIA_54_-_5 Een doelpuntrijke wedstrijd kregen de toeschouwers, die via het J. Kunen trapje op de berg stonden, voorgeschoteld. Een wed strijd ook van gemiste kansen en een wedstrijd met 2 gezichten. Het ene gezicht: hoe komen we snel op achterstand? Het andere: hoe komen we toch nog terug in de wedstrijd? Bij rust was de stand reeds 0-3 omdat we ons aan alle kanten voorbij lieten lopen. Na rust kwamen we evenals de vorige week snel tot scoren. Eric Graat scoorde heel mooi 1-3. Het was jammer dat in de aanval daarop Resia 1-4 scoorde en even later zelfs 1-5. De wedstrijd leek gespeeld. Resia liet Oostrum wat komen en zowaar het kwam, 2-5 en 3-5 door Eric Graat na mooi aangeven door onze jeugd speler A. van Soest. Er ontstond paniek en Resia scoorde zelfs 4-5. Even nog leek Oostrum langszij te komen maar het bleef 4-5. Paar leuke details: L. Beenhakker-Wilms stopte 20 cm. boven de grond met zijn borst de bal. Komende zondag is hij ook van plan ballen te stoppen 20 cm. onder de grond. Op de training a.s. donderdag zal hij weer alles voordoen. Overigens als je spierpijn krijgt op plaatsen waarvan Leo zegt dat dit niet kan, kunnen we nu zeggen, dat dit toch kan. Tot zondag in Castenray om 12.00 uur. P.S. Kan de jeugd ook eens uitslapen. o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o-o—o—o—o—o-o-o-o—o—o—o-o-o—o—o-o 18 0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0--0-0-0-0-0--0-0--0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 18