00 STRUM _2_- HEGELS0M_30_-_2 Jammer, jammer, jammer. Wat de ,?Game of the Year" had moeten worden, werd een slechte partij voetbal. Zowel Oostrum als Hegelsom konden de opgekomen supporters met hun spel niet bekoren. Het begin zag er goed uit. Kansen kwa men er wel, zoals die van John in de 15e minuut. Spijtig ge noeg raakte hij de bal niet goed. Ook Marcel kreeg kansjes met voorzetten van Bert en Berry, maar wat voorgaande wedstrijden wel lukte, lukte vandaag niet. Kansen voor Hegelsom waren er eigenlijk niet. In de rust werd afgesproken dat er meer druk gemaakt zou wor den. Dit pakte echter anders uit. In de 50e minuut uitval van Hegelsom en via de handen van Twan rolde de bal de goal in. Wij nog meer druk maken en achter gingen we één op één spelen. Jan Raedts schoof door naar het midden maar ook dat pakte ver keerd uit. De 70e minuut een counter van Hegelsom en het staat 0-2 - twee kansjes, twee goals. Daarbij bleef het dan ook. Maér!De competitie duurt nog lang, dus er is nog niets ver loren. Zondag naar Kronenberg, die moeten er dus maar aan geloven. Bert en Arthur, bedankt voor het meespelen. Vlagger Ron, gij zijt ook bedankt. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o SW0LGEN_3_-_00STRUM_4 3-2 (1-2) De wedstrijd tegen Swolgen was een moeilijk karwei, dat stond van te voren al vast. Vanaf het begin maakten de roodzwarten dat ook duidelijk op het veld waar het toch moet gebeuren. Met goed lopende combinaties, lieten ze de bal goed rondgaan. Wij hadden daar vooralsnog geen doeltreffend tegenspel op. Gelukkig voor ons maakte Swolgen geen of weinig doelrijpe kan sen. Uit het voorgaande zou de lezer misschien de indruk kun nen krijgen dat wij helemaal niet in beeld waren. Maar dat was ook weer niet het geval. Wij waren het zelfs die de openings goal lieten aantekenen. Uit een strakke voorzet van Conrad v.d. H. kopte Geert, geheel vrijstaand, zuiver in de h,oek, 0-1. Amper van de schrik bekomen, schoot Swolgen, uit een vlotte combinatie, de gelijkmaker in de touwen, 1-1. Verdiend gezien het spelbeeldToch namen wij vlak voor rust weer een voor sprong. Uit een goed genomen vrije trap schoot Conrad v.d. H. strak in de linker bovenhoek. Keeper kansloos, 1-2. Rust stand. Dat we er nog niet waren, wist iedereen wel. De tweede speel tijd had nog enkele verrassingen in petto! Na ongeveer 20 minuten spelen, leek het erop alsof we de wed strijd in handen hadden. Maar juist dan laat de concentratie 17

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 17