SPORTVERENIGING „OOSTRUM" VANUIT DE BASISSCHOOL Zoals iedereen nog wel weet hebben de kinderen van groep 8 op het eind van het vorig schooljaar een actie gehouden t.b.v. het werk dat zr. Lemmens doet. Hieronder staat de brief, die zr. Lemmens als reactie naar on ze school verstuurd heeft. Een tweetal foto's die zrLemmens daarbij ingesloten heeft, zijn op school te bezichtigen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Tel. 411797 DAR - UL - SUKUN Lieve ouders en kinderen van klas 6, Ja, wat zijn jullie geweldige kinderen! Ik zou geen 48 uren wakker kunnen blijven en ik zie dat het voor jullie ook gewel dig moeilijk is geweest en toch hebben jullie het volgehouden. Proficiat kinderen! Jullie zullen jongens en meisjes worden met zo'n doorzettingsvermogen, waar ik trots op ben! En ik ben er maar goed mee! 1.775,00. Daar kan ik ontzettend veel mee doen! Ik heb juist een nieuw bovenhuis gekregen en daar kan ik 12 bedden, tafels en stoelen voor kopen van jullie geld. Hard verdiend geld en onze stumperds kunnen door in bedjes slapen voor jullie wakker blijven. Prachtig! Lieve ouders, van harte bedankt voor Uw grote medewerking! Ik ben erg trots op mijn Oostrumse mensen en vooral op de kin deren van klas 6. Moge God jullie allemaal zegenen. Met lieve groetjes van jullie dankbare o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o St. Joseph's Society of the Welfare of the Handicapped 159/H/3 P.E.C.H.S. Kashmir Road, Karachi - 2914 9 september 1987 Oostrumse Zuster Truus Lemmens Oostrum 1 Oostrum 2 Oostrum 3 Uitslagen van zondag 27 september 1987: - B.V.V. 2 - Hegelsom 3 - Meerlo 3 2-1 0-2 6-0 3-2 4-5 4-2 Swolgense Boys 3 - Oostrum 4 Oostrum 5 DIS 5 - Resia 5 - Oostrum 6 15

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 15