Meerlo, commandant van de pony- en ruiterclub uit Meerlo. Dit jaar was Meerlo zowel bij de pony's als bij de paarden kampioen van Limburg. En dan is er nog Riek Laarakkers uit Ottersum. Haar zoon Wiljan won dit jaar de grote prijs van Amsterdam met Up to Date. Nou, met dat paard komt Riek (die de 50 al is gepasseerd) naar Oostrum om zich zo goed en zo hoog mogelijk te plaatsen. U ziet het, het is (bijna) topsport wat er op 11 oktober in Oostrum te gebeuren staat De deelnemers van Echt tot Mook, komen graag. Als U nou ook komt, het kost niets, kunnen we er een fijne dag van maken. Het terrein is gelegen achter hondenasiel de Berghaag en het begint om 10 uur. Einde 17.00 uur. Voor een natje en een droog.ie zorgen we graag. Ook bent U van harte welkom 's avonds in zaal Halfweg tijdens het door ons ge organiseerde ruiter c.q. veteranenbal met medewerking van het Heidetrio Ook dit is gratis te bezoeken. De Oostrumse gemeenschap kennende, rekenen we op U. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o REGIONALE VERENIGING_HET_GROENE_KRUISVENRAY Ziek zijnen thuis verpleegd willen worden. Het komt steeds meer voor dat een zieke graag thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving verpleegd wil worden. Er wordt dan vaak hulp gevraagd van de wijkverpleegkundige. Maar ook huis genoten, familie, vrienden en kennissen kunnen hun bijdrage leveren om dit te realiseren. Om mensen te helpen een zieke thuis zo goed mogelijk te ver zorgen, organiseert "Het Groene Kruis" een cursus "ziekenver zorging thuis". Iedereen, die hiervoor belangstelling heeft, kan hieraan deelnemen. In deze cursus worden o.a. de volgende onderwerpen behandeld: - dagelijkse lichamelijke verzorging van een zieke; - mogelijke gevolgen van bedlegerigheid en het vóórkomen hier van - de voeding van een zieke; - medicijngebruik; - tiltechnieken - beleving van het ziek zijn. De cursus wordt verzorgd door een wijkverpleegkundige en een wijkziekenverzorgende en bestaat uit vier opeenvolgende dins dagavonden De cursus start in Venray op dinsdag 10 november van 20.00 tot 22.30 uur, in de Clockert, kamer 51, Bergweg 4 te Venray. 11

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 11