31e Minuut vrije trap tegen Marcel (daar heb je hèn ook weer) Deze wordt goed genomen, precies op het hoofd van hèm - je weet wel Marcel - die de bal goed inkopt maar de lat raakt. Keeper blijft staan en Marcel kopt de bal opnieuw in en via de paal rolt de bal het doel in, een z.g. koplatkoppaaldoelpunt0-3, hattrick. Hierna volgden nog enkele kansen maar gescoord werd er door de Spartaantje, 43e minuut, 1-3. De tweede helft was een zwakke afspiegeling van de eerste. Hoe wel het voor ons goed begon want in de 60e minuut scoorde, hoe heet hij ook alweer, o ja Marcel zijn vierde doelpunt, 1-4. Daarmee is dan alles verteld. Het liep opeens niet meer. Sparta rook nog een kans en kwam bijna langszij, ze bleven echter ste ken op 3-4 (eerst 2-4 dan 3-4) Het laatste fluitsignaal kwam voor ons dus als een verlossing. A.s. zondag tegen de koploper Hegelsom 3. Als er dan net zo goed gevoetbald wordt als in de eerste helft tegen Sparta, moet dat lukken Alle spandoeken met teksten zoals b.v. "Hup, Oostrum, Hup" (de ze kunnen dan ook gebruikt worden bij het eerste elftal) en supporters zijn welkom. De entree is gratis voor niets. Onze beide hulpkrachten, Herman en Henrie, worden nogmaals be dankt voor hun meespelen en Ron voor het vlaggen. Tot zondag!I o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o LEUNEN_5_-_00STRUM_3(1-0)__3_-_2 Afgelopen zondag moesten we uit tegen Leunen 5, op papier een lastige tegenstander. De strijd ging gelijk op en beide teams kregen enkele kansen. Doelpunten leverde dit tot de 35e mi nuut niet op. In die 35e minuut kreeg Leunen op de rand van de zestienmetergrens een vrije trap te nemen. De bal werd breed gelegd en een Leunen-speler pegelde de bal in het doel, 1-0. Oostrum kreeg nog een kans maar deze werd helaas niet benut. Rust, 1-0. Na rust startte Oostrum een offensief wat al in de 51e minuut tot een doelpunt leidde. Willem flankte een bal, die bij onze gastspeler W. Bovendeerd belandde. Deze liet deze kans niet liggen en scoorde 1-1. Oostrum kreeg vleugels, kreeg kansen en in de 62e minuut was het wederom Willem die een droompass verstuurde naar Twebo Theo v.d. Pas, die de bal beheerst langs de Leunse doelman tikte, 1-2. Oostrura liet de concentratie even varen en Leunen profiteerde in de 64e minuut van deze mogelijk heid, 2-2. De pot was weer geheel open, kansen werden door beide ploegen zelden gecreëerd. Ook het inzetten van P. Ver- heyen voor de geblesseerde G. Broeren kon niet voor een Oostrums overwicht zorgen. Beide ploegen hadden zich reeds 10

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 10