limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Na een, ondanks het weer, bijzonder succesvol verlopen oogst- dankviering in 1986 te Oostrum, hebben we besloten hiervan een traditite te maken en dit jaar wederom een oogstdankviering te organiseren en wel te YSSELSTEYN op het LOVINCKPLEIN op zondag 6 september a.s. om 10.30 uur. Voor deze oogstdankviering nodigen wij U bij deze van harte uit. Middels deze oogstdankviering onder het thema "God zag dat het goed was", willen wij tot uiting brengen, dat wij niet al les zelf kunnen, vooral in de landbouw waar wij zo afhankelijk zijn van de natuur. Middels deze dankzegging, willen wij ge tuigen van onze dank voor al het goeds, dat wij mochten ont vangen. Middels de collecte willen wij een deel van onze over vloed afstaan aan mensen, die het niet zo breed hebben als wij. In dit geval een melaatsenkolonie van een 3000 zielen van pater Reesink uit Heerlen in Betim 25 km. van Belo Horizonte in Brazilië. De broer van pastoor Steneker uit Ysselsteyn, die thans bij hem op vakantie is en ook werkzaam is in de missie van Brazilië, zal dit geld rechtstreeks overhandigen aan pater Reesink Wij dachten dat deze hopelijk gulle gave aan de echte "versto- tenen" van de over het algemeen toch al niet zo rijke Brazi liaanse samenleving, goed besteed was. De organisatie is dit jaar in handen van L.L.T.B., L.V.B. en A.J.W. uit Ysselsteyn. Aan de oogstdankviering geven verder hun medewerking: - Kerkelijk Gemengd Zangkoor "Vivace"; - Drumband en Fanfare "De Peelklank" - Jongerenkoor "Enjoy Together", allen uit Ysselsteyn. Indien de weergoden het af mochten laten weten, wat niet te hopen is, vindt de viering plaats in de parochiekerk van de H. Oda te Ysselsteyn. Aan de versiering en "aankleding" van het Lovinckplein zal alle zorg worden besteed, terwijl tevens gezorgd zal worden voor makkelijke zitplaatsen. Graag willen wij dan ook de hoop uitspreken dat U met Uw ge zinsleden door Uw aanwezigheid, Uw gebed en hopelijk gulle gave tijdens de collecte deze oogstdankviering mee helpt sla gen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 11