Hallo jongens en meisjes, De vakantie is nog aan de gang maat tóch willen we jullie eraan herinneren dat er weer een jeugdmarkt op komst is. Dus als je spulletjes tegenkomt die je te koop wilt aanbieden, zet ze dan alvast klaar. Wij zorgen dat er voor jullie weer drinken en snoep te kopen valt. Gezellige muziek en goed weer, hopen we In de week van 24 augustus komen we de ballonnenkaartjes ver kopen, zodat er weer een kleurig ballonnenfeest zal zijn. Hieraan zijn ook weer enkele prijsjes verbonden voor de drie verst gekomen ballonnen. Jongelui tot zaterdag 29 augustus bij het clubgebouw van ADOR. Groetjes, leiding en bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KURSUS-AKTIVITEITEN_VOOR_MENSEN_Z°NDER WERK De Stichting R.I.S.C., afdeling werklozenzorg, start in septem ber weer met de volgende kursussen voor mensen zonder werk: - typen/tekstverwerken, - basis-informatica/informatica en beroep, - Engels, - houtbewerken/metaalbewerken/lassen/electronica, - pech onderweg/kleding maken/machinaal breien/edelsmeden. Zowel de kursus typen als de kursus tekstverwerken biedt idé mogelijkheid tot het behalen van een diploma op verschillende nivo's, bijvoorbeeld het diploma bisis machine-schrijven, het diploma bedrijfstypist(e)het diploma basis tekstverwerken of het praktijkdiploma tekstverwerken. Voor deelname aan de kursus tekstverwerken is een redelijke typevaardigheid vereist. In de basiskursus informatica maakt U kennis met de computer en al zijn mogelijkheden, terwijl de kursus informatica en be roep U wegwijs maakt - middels het werken op een personal com puter - in de beroepsgerichte toepassingen. In de vaktechnische kursussen zoals houtbewerkenmetaalbewer- ken, lassen en electronica, leert U verschillende technieken en vaardigheden, mede ter oriëntatie op verdere scholings- en beroepsmogelijkheden De kursus electronica leidt op tot diploma basis electronica B of C, zodat voldoende voorkennis vereist is. In de kursussen pech onderweg, kleding maken, machinaal breien en edelsmeden staat meer de hobby centraal. 7 nieuws

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6