limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Beste dames, Op dinsdag 1 september hebben wij een fietsoriëntatietochtDe tocht is uitgezet door de heren Martens en Theeuwen. Na afloop hebben we een gezellig dineetje bij Martens in Leunen. De kos ten zijn 25,00. We vertrekken om 16.00 uur bij het gemeen schapshuis. U kunt zich hiervoor opgeven bij M. Willems, Goetzenhof 4, tel. 80195. Opgeven en betalen t/m maandag 24 augustus In september start ook de bakcursus nlop 7 en 9 september. Voor de maandagavond zijn nog 7 plaatsen beschikbaar en voor de woensdagavond nog 1. De kosten bedragen 120,00 exclin grediënten. Opgeven en betalen bij M. Willems, Goetzenhof 4, tel. 80195. Opgeven kan tot 24 augustus. Indien na deze datum nog plaatsen over zijn dan worden deze beschikbaar gesteld aan niet-leden o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- NOBEL - NIEUWS. Op 2 aug. behaalde Mariëtte Vermeulen met Avantie tijdens het jubileum - concours in Leunen een fraaie 3 e prijs ind dressuur B 2. Hetzelfde resultaat behaalde zij op 16 aug. tijdens het con cours in Horst. Het 4-tal behaalde in Leunen een 8 ste prijs terwijl in Horst, mede door vakantie, geen 4-tal gereden kon worden. Maar er is ook ander nieuws. Van het kringbestuur is ons de eer gegund om het jaarlijkse veteranen concours te organiseren. In het verleden hebben Jeu Staaks met zijn trouwe viervoeter Kilflora al veel prijzen en kampioenschappen gewonnen tijdens de veteranenwedstrijd De bedoeling is om de wedstrijd te houden nabij Industrie terrein de Witte Vennen, van de Gemeente hebben we toestemming en de leden zijn al volop bezig met de voorbereiddende werk zaamheden We zullen hier zeker nog op terugkomen in dit krantje. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 4