5 okt.: Excursie naar het RISC op de "Clockert", L.V.B. 6 okt. Vergadering werkcomité/Voorzittersvergadering. 8 okt. Bestuursvergadering S.V.O. 10 en 11 okt: Harmonie, dorpsfeesten. 20 okt. Lezing over "Gebruik en misbruik van medicijnen". L.V.B. en O.V.B. HERFSTVAKANTIE: Huifkaroptocht 3 jaar en groep 1 en 2, Buurtvereniging "De Aide Beek". NAJAAR: Spellenavond volwassenen, Buurtvereniging "De Aide Beek" 3 nov. Vergadering Werkcomité. Lezing door Consumentenbond, L.V.B. en O.V.B. Jaarvergadering Karnavalsvereniging 10 nov. 11 nov. 15 en 16 nov. Concert en Toneel. 20 nov. Lezing over het werk van de Nierstichting, L.V.B. 1 dec. Sinterklaasavond, O.V.B. 10 dec. Bestuursavond S.V.O. 15 dec. Kerstviering O.V.B. 17 dec. L.V.B. 27 dec. Play-back-show Buurtvereniging "De Aide Beek". o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o NIEUWE OPZET COMPUTERCURSUSSEN_IN_DE_REGIO Tot voor kort waren er in de regio twee instellingen actief in het geven van computercursussen, het Regionaal Instituut voor Sociaal Cultureel Werk (R.I.S.C.) en het Vormingscentrum Jong Volwassenen (V.J.V.). De instellingen hebben besloten op dit gebied intensief te gaan samenwerken. Het resultaat hiervan is dat met ingang van septem ber 1987 het cursuspakket flink is uitgebreid en verbeterd. Er komen basiscursussen voor beginners en ook beroepsgerichte cursussen. De inhoud van deze computercursussen (ook wel infor- matica-cursussen genoemd) is als volgt: Basiscursus informatica (voor beginners op de computer). 12 Bijeenkomsten van 3 uur per week. Kennismaken met de computer en zijn mogelijkheden. Via voor iedereen begrijpelijke stappen leert U zelf op het apparaat te werken Beroepsgerichte cursussen zijn er in twee soorten. Ten eerste de cursus informatica en beroep: Deze cursus is bedoeld voor mensen die een basiscursus gevolgd hebben en verder gaan in de richting van een beroep. De cursus bestaat uit 18 bijeenkomsten van 3 uur per week. U leert werken op een personal computer, bovendien worden er diverse excursies gehouden naar bedrijven en opleidingscentra.

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 6