BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van de gemeente Venray maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 19, eerste lid, van de Grondwaterwet bekend, dat ter secretarie van hun gemeente kamer 204, vanaf 27 juli 1987, gedurende een maand voor een ieder ter inzage wordt gelegd een aanvraag van Nestlë Nederland B.V. te Venray, d.d. 12 februari 1985 met bijbehorende bescheiden, tot verlen ging van een vergunning als bedoeld in artikel 14, eerste lid, van de Grondwaterwet voor het onttrekken van water aan de bodem. Gedurende de termijn van terinzageligging kan een ieder schrif telijk bezwaren indienen tegen het verlenen van de vergunning bij Burgemeester en Wethouders van de gemeente, binnen welke het onroerend goed waarop de bezwaren betrekking hebben, is gelegen. Op 4 september 1987 te 14.00 uur, zal ter secretarie van de gemeente Venray een openbare zitting worden gehouden tijdens welke - een ieder, die gedurende de termijn van terinzageligging bezwaren heeft ingediend tegen het verlenen van de vergunning in persoon of bij gemachtigde, de ingediende bezwaren mon deling kan toelichten; - degenen, die geen bezwaren hebben ingediend, mondeling van hun gevoelens omtrent de aanvraag kunnen doen blijken. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Secretaris De Burgemeester L. Oudenhoven, loco mr. H.J.M. Defesche o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA 21 aug 23 aug. 27 aug. 1 sept 6 sept 6 sept 10 sept 12 sept 19 sept. 22 sept eerste repetitie "Zangcompeneej "Oeretoe" 21.30 u. optreden "Zangcompeneej Oeretoe" in Geldrop, vertrek 13.00 uur. Fietstocht voor de ouderen. Demonstratie vruchtensappen e.d. O.V.B. Open fietscrosswedstrijd F.C.C. Flying Jumpers. Gezinsfietstocht T.W.C., 25 en 50 km. Bestuursvergadering SV0 Bloemenaktie Zangkompeneej Oeretoe. Sponsorloop t.b.v. Aruba, Basisschool Oostrum. Demonstratie en informatie van "Drivina", diepvries produkten, L.V.B. 5

Oostrum's Weekblad | 1987 | | pagina 5